Creative Hubs in Focus

Creative Hubs in Focus Istanbul’da bulunan farklı türlerden yaratıcı platformlar hakkında genel bir bakış açısı sağlarken karşılaştıkları zorluklara ve gelecek için hedeflerine dikkat çekiyor.

ATÖLYE

ATÖLYE’nin farklı disiplinlerden gelen ekibi ve komünitesi, yaratıcılığa ve etkileşime ilham veren bir zeminde uzun vadeli değer yaratacak, yeni projeler ve işbirlikleri geliştirir. Hayata geçen projeler farklı disiplinlere, kimliklere ve fikirlere alan açar. Daha fazla bilgi.

BiblioPera

BiblioPera: Beyoğlu Araştırma Merkezleri Ağı, İstanbul Beyoğlu'nda 9 uluslararası araştırma merkezinin işbirliği projesidir. Daha fazla bilgi. 

Impact Hub Istanbul

Impact Hub Istanbul, sosyal etki odaklı liderleri bir araya getirmeyi ve güçlendirmeyi amaçlayan, üyelik tabanlı bir ortak çalışma, üretim ve etkinlik alanıdır. Daha fazla bilgi. 

İskele47

Dostların ve komşuların gelip etkileşim kurabilecekleri yarı kamusal bir mekan. Mekanın herhangi bir idarecisi yok, görev tanımları belli yöneticiler bulunmuyor; dolayısıyla net bir kayıt sistemi de yok. Daha fazla bilgi.

Dış bağlantılar