Başarı için Öğretim, eğitim sistemlerinin öğretim ve öğrenim kalitesini iyileştirmeye yönelik bütüncül bir yaklaşımdır.

Devletler, eğitim kurumları ve uluslararası ajanslar, öğretmenlerin sürekli mesleki gelişimini kolaylaştırırlar. Başarı için Öğretim programını geliştirirken eğitim sisteminizin öğretim ve öğrenim kalitesini yükseltmeyi hedefledik.

Başarı için Öğretim programı hakkında daha fazla bilgi almak ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için okumaya devam edin.

ÖĞRETMENLER İÇİN YENİ SÜREKLİ MESLEKİ GELİŞİM (SMG) ÇERÇEVESİ

Başarı için Öğretim programı, etkili bir sürekli gelişim programı üzerine kuruludur. Yaklaşımımız, devletlerin belirli şartlarını ve öğretmenlerin sınıflarındaki ihtiyaçlarını karşılayacak esnekliğe sahiptir. 

  • SMG çerçevesinin özetini indirin.
  • SMG ile ilgili çağdaş yaklaşımları indirin.

Dünyadaki bütün öğretmenler kendi mesleki uygulamalarını ve öğrencilerinin başarısını iyileştirecek kaliteli sürekli mesleki gelişim fırsatlarına sahip olmalıdır.

ÖĞRETMENLERE VE ÖĞRETMEN EĞİTMENLERİNE YÖNELİK ÜCRETSİZ KAYNAKLARI İNDİRİN.

Başarı için Öğretim programı, resmi eğitim derslerinden, yeterliliklerden, mesleki gruplardan ve bağlantılardan diğer gayriresmi SMG faaliyetlerine kadar uzanan, öğretmenler ve öğretmen eğitmenlerine yönelik çok çeşitli öğrenim fırsatları sunuyor. Bu içeriklerin hepsi ihtiyaçlarınıza uygun kombinasyonlarla sunulabilir. Daha fazla bilgi alın ve ücretsiz kaynakları indirin.

HER BRANŞTAKİ ÖĞRETMENLERİN GELİŞİMİ

Başarı için Öğretim programının hedef kitlesi müfredattaki tüm branşlarda ders veren öğretmenlerdir. Program, öğretmenlere ve uzmanlık alanlarına uygun teknolojiye sahiptir. İngilizce dili öğretimi alanını daha yoğun şekilde ele alır. Programda özellikle İngilizce dil öğretmenlerine yönelik kaliteli öğretmen eğitimi ve gelişim kaynakları yer alır.

EĞİTİM SİSTEMLERİNE, ÖĞRETMENLERE VE ÖĞRENCİLERE FAYDALAR

Başarı için Eğitim programı ile eğitim sisteminiz daha iyi, daha modern ve daha etkili bir hale gelir. Eğitim ve gelişim programımız, öğretmenlerin sınıfta daha iyi performans göstererek öğrencilerinden eskisinden daha iyi sonuçlar elde etmelerine yardımcı olur. Öğretmenleri kendi mesleki gelişimleri konusunda sorumluluk almaları yönünde destekler.

DENEYİM VE UZMANLIK

Yaklaşımımız, British Council’in devletlerin eğitim sistemlerinin öğretim ve öğrenim kalitesini iyileştirmelerine yardımcı olma konusundaki uluslararası uzmanlığından ve köklü deneyiminden yola çıkılarak oluşturulmuştur.

Dış bağlantılar