Birleşik Krallık ve dünyadaki diğer ülkeler arasında bağlantı, anlayış ve güven kurarak barışı ve refahı destekliyoruz.

Birleşik Krallık'ın sanat ve kültür, eğitim ve İngilizce dilindeki yetkinliğini, 100'den fazla ülkedeki küresel varlığımızı ve ilişkilerimizi, gençlere benzersiz erişimimizi ve yaratıcı ışıltımızı benzersiz bir şekilde birleştiriyoruz.

Birleşik Krallık ile yaşamlarını dönüştürmek ve daha iyi bir dünya şekillendirmek için gerekli becerileri, güveni ve bağlantıları kazanmalarına yardımcı olmak için doğrudan bireylerle birlikte çalışıyoruz. Ağ kurmaları, yaratıcı fikirleri keşfetmeleri, İngilizce öğrenmeleri, kaliteli eğitim almaları ve uluslararası kabul görmüş nitelikler kazanmaları için onları destekliyoruz.

Türkiye'de 1940'tan beri çalışıyoruz. Her yıl Türkiye'deki binlerce öğrenci, eğitimci, politika yapıcı, akademisyen, yaratıcı ve girişimciyle bağlantı kuruyoruz. Çalışmamızın odak noktası, aşağıdakiler aracılığıyla gençlere fırsatlar sağlamak:

  • gençlerin gelecekteki kariyerlerinde potansiyellerine ulaşmak için ihtiyaç duydukları eğitim, nitelik ve becerilere sahip olmalarını desteklemek.
  • gençlerin toplumda söz sahibi olmasını sağlamak için yeni ağlar ve platformlar oluşturmak ve geliştirmek.

Bununla da ilgilenebilirsiniz