A person using Englishscore Tutors on a computer

Kişisel yaklaşım -  ihtiyacınız olduğunda

İhtiyaçlarınıza göre oluşturulmuş kişisel öğretmen servisimizin yardımıyla, İngilizce becerilerinizi eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde mükemmelleştirin. İngilizce öğreniminizle ne başarmak istiyorsanız, öğretmenlerimiz bir danışman, koç ve rehber olarak hareket ederek başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.

EnglishScore Tutors nedir?

EnglishScore Tutors, British Council onaylı eğitmenlerle 30 dakikalık birebir çevrimiçi İngilizce eğitimi sunan kişisel bir eğitim hizmetidir. İster kariyeriniz, kişisel gelişiminiz, ister seyahatleriniz için  öğreniyor olun, EnglishScore Tutors ihtiyacınız olan becerileri geliştirmenin keyifli bir yolu olacak.

Nitelikli eğitmenlerimiz, sizinle birlikte hedeflerinize ulaşmaya odaklanan bir çalışma planı geliştirecek ve sizin için uygun olan bir tempo ve yaklaşım bulacaklardır. Oturumlar, konuşma üzerinedir ve sizi güvenle konuşturmak için tasarlanmıştır.

Kişiselleştirilebilir, esnek öğrenme

Birebir oturumlarımız tamamen ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmıştır; geliştirmek istediğiniz bir konu veya beceri seçin veya bir öğrenme planından seçim yapın. Emin değilseniz, öğretmeninizden uzman önerileri alabilirsiniz. Her dersten sonra eğitmeniniz konuşma performansınız hakkında size ayrıntılı geribildirim iletecektir. Öğretmenlerimiz hafta sonları ve tatil günleri dahil olmak üzere 7/24 hizmetinizdedir, böylece ders saatlerinizi kendinize göre planlayabilirsiniz.

Başlarken

1$'a ilk dersinize kayıt olun

Öğretmeninizi seçin ve ilk dersinizi planlayın

Ayrıntılı geri bildirim ve kişisel öğrenme planı alın

İndirme gerekmez. Tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar, Google Chrome, bir web kamerası, mikrofon ve internet bağlantısı.

İlk dersinizden sonra, öğretmeninizle çalışmak için dilbilgisi ve konuşma konuları dahil olmak üzere tam kişiselleştirilmiş bir öğrenme planına erişeceksiniz. 3, 10 veya 20 seanslık paketler halinde eğitmeninizle 30 dakikalık daha fazla seans rezervasyonu yapabilirsiniz.

En iyilerden öğrenin

Eğitmenlerimiz, başarılı olmak için gereken İngilizce becerilerini anlama konusunda benzersiz bir deneyime sahiptir. Tüm öğretmenlerimiz öğretmenlik yeterliliğine sahip ve ayrıca bankacılık, pazarlama, satış, insan kaynakları ve daha fazlasını içeren çeşitli sektörlerde deneyime sahip profesyonel bir ortamda çalışmıştır.

Profesyonel deneyimlerini, eğitim geçmişlerini ve aksanlarını daha iyi anlamak için eğitmenlerimizle kısa video sunumları aracılığıyla tanışabilirsiniz.

Sistemimiz, takipte kalmanıza, ilerlemenizi izlemenize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.