E-bültenlerimize ya da mail gruplarımıza üye olarak British Council etkinliklerinden haberdar olabilir, en son bilgilere ulaşabilirsiniz. Bir e-bültene ya da mail grubuna üye olmak için lütfen bilgilerinizi girin. Asterisk ile işaretli alanlara bilgi girilmesi zorunludur.

Bültenlerimizdeki 'unsubscribe' linkine tıklayarak istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz. kişisel bilgilerinizi onayınız doğrultusunda işleme almaktayız.

Veri Koruma

British Council, Birleşik Krallık Veri Koruma yasalarına ve uluslararası kabul gören standartları karşılayan diğer ülkelerdeki kanunlara uymakla yükümlüdür.

Elimizde sizinle ilgli bulunan bilgilerin bir kopyasını isteme ve bu bilgilerdeki tutarsızlıkların düzeltilmesini talep etme hakkına sahipsiniz. Kişisel bilgilerinizin nasıl kullandığı konusunda endişeleriniz varsa, ayrıca bir gizlilik düzenleyicisine şikayette bulunma hakkınız vardır.

Ayrıntılı bilgi için, web sitemizin www.britishcouncil.org/privacy adresinde yer alan Gizlilik bölümünden bilgi alabilir veya customer.services@britishcouncil.org.tr adresinden British Council ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bilgileriniz toplama zamanından itibaren 7 yıl süreyle saklanacaktır.