Pratik ve ilgi çekici eğitim ve değerlendirme çözümleri sunarak 80 yılı aşkın süredir işletmeler, hükümetler ve eğitim kurumlarıyla birlikte çalışıyoruz.

 

Kurumları başarı sağlayacak iletişim becerilerini geliştirmeleri için destekliyoruz

İngilizce ve iletişim becerilerini geliştirmek için 80'den fazla ülkede şirketler, devlet ve eğitim kuruluşlarıyla 80 yılı aşkın bir süredir ortaklık yapan benzersiz geçmişe sahip bir kurumuz.

Uzmanlığımızı ve deneyimimizi, tüm görevlerde, sektörlerde ve kariyer aşamalarındaki profesyonellerin yanı sıra öğrenciler, yeni mezunlar ve araştırmacılar için ölçülebilir, ilgi çekici, etkili öğrenme çözümleri oluşturmak için kullanıyoruz.

Öğrenme ve gelişim (L&D), insan kaynakları ve işletme yöneticilerini 4 adımlı sürecimizle destekleyerek başarıyı sağlıyor ve eğitim kursu tasarlama ve uygulama sürecindeki zorlukları ortadan kaldırıyoruz.

Corporate English Solutions, image

Size özel programınızı oluşturun:

Adım 1 - Danışma: Kuruluşunuz için beceri eksikliklerini ve öğrenme hedeflerini belirliyoruz.

Adım 2 - Tasarım: Kişiselleştirilmiş içerik ve entegre değerlendirme ile ölçeklenebilir, özelleştirilmiş çözümler oluşturuyoruz.

Adım 3 - Uygulama: Deneyimli eğitmenlerimiz ekiplerinizin katılımını sağlayarak çalışanlarınızın gelişimini sağlamak için uygun, aktarılabilir beceriler geliştirir.

Adım 4 - Değerlendirme: İlerlemeyi takip edip raporluyor, yatırım getirisini bildiriyor ve başarıyı paydaşlara iletmenize yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz danışmanlık için rezervasyon yaptırın

İngilizce ve Mesleki İletişim Becerileri eğitim çözümlerimiz

İşyerinde pratik sonuçlar ve davranış değişiklikleri görmek için dünya çapında 80 milyondan fazla öğrenciye katılın. Programlarımız şunları içerir:

  • esnek yüz yüze, çevrimiçi ve karma eğitim seçenekleri
  • hedefe yönelik, uygun işyeri becerilerinin geliştirilmesi
  • Eğitim etkisini ve yatırım getirisini takip etmek için araçlar.

Çözümlerimiz

Profesyonel İletişim Becerileri: Geliştirilmiş sözlü ve yazılı iletişim becerileri sayesinde kuruma bağlılığı, üretkenliği ve performansı artırın. Her modül, kuruluşunuzun yetenek ölçütlerine uygun hale getirilebilecek, doğru belirlenmiş bir iletişim becerisi kazandırır.

İngilizce Dil Becerileri: Çalışanlarınızı iş yerinde ve sosyal ortamlarda daha güvenli ve etkili iletişim kurmaları için destekleyin. Maksimum gelişim için kendi kendine ve eğitmen eşliğinde yapılan etkileşimli dersler.

Değerlendirme: Kıyaslama yapmak, ilerlemeyi izlemek ve başarıyı ortaya çıkarmak için standartlar belirleyen, küresel olarak tanınan sınavlar, değerlendirmeler ve sertifikalar.

Çevrimiçi eğitim paketi

İngilizce ve Mesleki İletişim becerilerinin geliştirilmesi için geliştirilmiş tek aşamalı bir çözüm. Eğitim etkisini ve yatırım getirisini raporlamanıza yardımcı olan göstergeler ve hedef odaklı geri bildirim. Kurslar ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde düzenlenmiştir:

Kendi Kendine Çalışma: Öğrencilere uygun olduğu zaman ve yerde sosyal veya işyeri İngilizce becerilerini güçlendirecek pratik, ölçeklenebilir, uygun fiyatlı rehberli eğitim.

İşyeri İngilizcesi: Esnek kendi kendine çalışmayı eğitmen liderliğindeki oturumlarda etkileşim ve geri bildirim ile birleştiren ölçeklenebilir, uygun maliyetli karma eğitim.

Sosyal İngilizce: Özel çevrimiçi öğrenme etkinlikleri ve değerlendirmeleri ile ilgi çekici, etkileşimli ve eğitmen eşliğinde yapılan işyeri ve sosyal İngilizce programları.

Profesyonel İletişim Becerileri: Hedefe yönelik, etkili sözlü ve yazılı işyeri iletişim becerileri geliştirme.

IELTS Coach: Ekibinizin ve öğrencilerinizin, IELTS'in ortak yaratıcıları olarak yürüttüğümüz IELTS testinden ihtiyaç duydukları puanı almalarına yardımcı olmaya hedefli dil ve beceri eğitimi.

Çevrimiçi öğrenme çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Değerlendirme ve belgelendirme

Yetenekli kişileri işe almanızı, becerileri karşılaştırmanızı ve ilerlemeyi ölçmenizi sağlar ve öğrencilerin dünyanın dört bir yanındaki kurumlara kabul edilmelerini kolaylaştırır.

Test ve değerlendirme çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin.