Canlı çevrimiçi dersler | Kişiselleştirilmiş çalışma planları | Uzman öğretmenler | Bugün kayıt olun

Öğrenme yolunuzu özelleştirin, ders programınızı seçin, dünyanın her yerinden British Council öğretmen ve öğrencileri ile çalışın. English Online uzmanlıkla, İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek için tasarlanmıştır.

  • Öğrenmenizi özelleştirin ve çalışma hedeflerinizi belirleyin.
  • Ders programınızı seçin ve birinci sınıf öğrenme platformumuzu kullanarak ilerlemenizi takip edin.
  • 55 dakikalık canlı çevrimiçi ve etkileşimli derslerde uzman British Council öğretmenleri ve öğrencilerinden oluşan küresel bir toplulukla bağlantı ve etkileşim kurun.
  • Öğrendiklerinizi sertifikalandırın ve dünyanın her yerindeki işverenlerin tanıdığı British Council başarı sertifikasını alın.

English Online, British Council UK tarafından satılmaktadır ve British Council Türkiye'den bağımsızdır.

Yedi günlük ücretsiz deneme ile başlayın

Hem bütçenize hem de yaşam tarzınıza uygun ve esnek bir öğrenme programı oluşturun. Bir abonelik planı seçin ve bugün başlayın.

Gümüş (Silver) Altın (Gold) Platin (Platinum)
Ayda 5 ders Ayda 10 ders Ayda 15 ders
55 dakika çevrimiçi ders 55 dakika çevrimiçi ders 55 dakika çevrimiçi ders
Masaüstünde veya tablette yüzde yüz çevrimiçi öğrenme Masaüstünde veya tablette yüzde yüz çevrimiçi öğrenme Masaüstünde veya tablette yüzde yüz çevrimiçi öğrenme
Bugün kayıt olun Ücretsiz deneme ile bugün kayıt olun Ücretsiz deneme ile bugün kayıt olun

Çevrimiçi dersinizde ne öğreneceksiniz?

English Online ile öğrenme hedeflerinizi belirleyebilir, iş İngilizcesinden günlük İngilizceye kadar farklı dersler arasından seçim yapın, dil bilgisi, konuşma, telaffuz ve başka birçok becerinizi geliştirin. 

Etkileşimli platformumuzu kullanarak çalışın ve size uygun saatlerde, dünyanın farklı yerlerinden on adet öğrenci içeren sınıflara dahil olun. Testler ve değerlendirmeler ile ilerlemenizi takip edin, öğretmenlerinizden canlı geri bildirim alın. 

Kurslarımız, İngilizce seviyesi alt-orta veya daha üzeri olan öğrenciler için uygundur. Mevcut seviyenizden emin değilseniz endişelenmeyin; English Online ile ücretsiz seviye testine girebilirsiniz.