Öğrencilerini IELTS sınavına hazırlayan öğretmenleri desteklemek için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir dizi çevrimiçi materyal geliştirdik.

Öğretmenler için ücretsiz çevrimiçi web seminerleri

Ücretsiz online web seminerlerimiz, IELTS ve formatı hakkında daha fazla bilgi edinmenize, öğrencilerinizi hazırlarken kullanabileceğiniz ipuçlarını paylaşmanıza ve dünyaca ünlü İngilizce dil uzmanlarına erişmenize yardımcı olacaktır. Oturumun sonunda, IELTS ile ilgili tüm sorularınızı cevaplayacağız, bu yüzden hazırlıklı olduğunuzdan emin olun!

YAKLAŞAN SEMİNERLER

15 Eylül 2020 | 14.00 IELTS için kelime dağarcığını geliştirmek
15 Ekim 2020 | 14.00  Dilbilgisi: Test katılımcılarının kısa sürede gelişmesine nasıl yardımcı olunur?
15 Kasım 2020 | 14.00 IELTS için okuma becerileri
15 Aralık 2020 | 14.00 IELTS için konuşma becerileri: Test katılımcılarının performansını arttırmak

Lütfen daha fazla bilgi edinmek ve yaklaşan test tarihlerinı görmek için bilgisayar üzerinden IELTS hakkında bilgileri bulabileceğiniz sayfamızı ziyaret edin.

IELTS sınavına hazırlanmak için yardıma ihtiyacınız varsa, sınav katılımcıları için ücretsiz IELTS web seminerlerinden birine kaydolun.

Öğretmen destek grubu:

Kapalı Facebook grubumuz, dünyanın dört bir yanından gelen IELTS öğretmenlerinin öğretim uzmanlığını, IELTS ders planlarını, hazırlık kaynaklarını, ipuçlarını ve çok daha fazlasını paylaşmasına yardımcı oluyor. Gruba katılın ve dünyanın dört bir yanından meslektaşlarınızla iletişim kurmaya başlayın.

Online seminerin kaydını izleyin: