Bizi, uluslararası öğrencilerin ilk tercihi yapan yalnızca dünya çapında itibar gören üniversitelerimiz değildir. Birleşik Krallık'taki programlar, öğrencilerin eğitimlerinden olabildiğince  kısa sürede en fazlasını elde etmesini sağlamak için kişiye özel olarak hazırlanır. 

İster geleneksel ister çağdaş,  eğitim görmek istediğiniz alan ne olursa olsun, hayalinizdeki kariyeri gerçeğe dönüştürebilmeniz için ihtiyacınız olan anlayış, deneyim ve becerileri size sunacak bir bölüm bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yapısal esneklik

Birleşik Krallık'ta, bölümlerimizin büyük çoğunluğunda esneklik, eğitimin bir parçasıdır. Çoğu üniversite, farklı alan "modülleri" arasından seçim yapmanıza olanak tanır. Böylece, size bütünüyle uyacak bir ders programı hazırlayabilirsiniz. Derslerinizde ilerledikçe bir uzmanlık alanına daha fazla yoğunlaşacak olan bu program, kusursuz bir kişiye özel deneyim sağlar.

Diplomanızı daha kısa sürede alın

Birleşik Krallık'taki lisansüstü programlar, Birleşik Devletler ve Avustralya'da olduğundan daha kısadır. Birçok MBA programı yalnızca bir yıl sürer. Bu sayede, paranızın karşılığını daha iyi alır ve bilgi birikiminizi gerçek hayatta uygulamaya çok daha erken başlarsınız. 

Farklı düşünün

Eğitim sistemimiz, seçtiğiniz alanda kaybolup gitmenize izin vermez. Sistem, farklı düşünmenize destek olacak şekilde tasarlanmıştır. Eğitiminiz boyunca uygulamalı öğrenme, dersler, seminerler ve yüksek teknoloji kullanılan yenilikçi öğretim ile hem soru sormaya ve öğretmenleriniz ve diğer öğrencilerle tartışmaya hem de kendi fikirlerinizi sunmaya teşvik edilirsiniz.Kariyer fırsatlarını yakalayın

Birleşik Krallık'taki programlar size, Birleşik Krallık'tan ve ülke dışından gelen, kafa denginiz olan hırslı öğrencilerle bağlantı kurmanızın yanı sıra iş dünyasına ilk adımlarınızı atmanız için de pek çok imkân sunar. İşe yerleşmenizden staja ve mesleki akreditasyon fırsatlarına kadar kariyer basamaklarındaki ilk adımlarınızı güven içinde atmanızı sağlıyoruz.