Anneme, babama … ve SİZE teşekkür etmek istiyorum

Elinizde bir altın ödül tutuyorsanız, sözlerinize her zaman sevdiklerinize teşekkür ederek başlamak istersiniz. Biz de bu Eylül markamız altın ödüle kazandığında bu büyülü bir anı yaşadık.

World Branding Forum, 2016 yılının Dünya Markalama Ödülleri kazananlarını açıkladı ve British Council "Eğitim – İngilizce" kategorisinde "Yılın Markası" ödülüne layık görüldü. İç İletişim Yöneticimiz Jane Kandasamy ve Marka Uyum Sorumlumuz Tatiana Shashkova, ödülü British Council adına almak üzere 22 Eylül'de Kensington Palace'a gitme ayrıcalığını yaşadı. 

Kazananlar üç alanda değerlendirildi: marka değerleme, tüketici pazar araştırması ve online halk oylaması. Her marka kendi kategorisinde "Yılın Markası" seçildi ve 24 karat altın kaplama kupalarla ödüllendirildi. Şimdi kupamız Spring Gardens ofisimizde sergileniyor. 

Kazananlar, 35 ülkeden 2.600 markanın yer aldığı aday listesinden; World Branding Forum'un değerlendirmesi, bir tüketici araştırma projesi ve herkese açık bir online oylamadan oluşan üç bölümlük bir sürecin sonunda seçildi. Puanlama sürecinin önemli bir kısmını oluşturan %70'lik pay doğrudan tüketici oylarından geldi. Dolayısıyla bizim sıkı çalışmamızı ve tutkumuzu görenler sizlersiniz… Bizi İngilizce alanında öncü bir marka olarak değerlendirenler de yine sizlersiniz … SİZLER.

Bu yüzden…

Teşekkürler! 

Teşekkürler! 

Teşekkürler! 

World Branding Forum Başkanı Richar Rowles şöyle konuştu: "Ödüller, dünyanın dört bir yanındaki bazı en iyi markaların başarılarını takdir ediyor. Puanlama sürecinin %70'inin tüketici oylarından gelmesi, kazanan markaların tüketicileri arasında iyi bir güven puanı inşa ettiğini gösteriyor."