İster günde on dakikanız ister bir saatiniz olsun, öğrenme materyallerimiz İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak. Aşağıdaki bölümlerin her birini keşfederek, size en uygun olanı seçin ve pratik yapmaya başlayabilirsiniz.

İngilizce seviyenizi öğrenin

Şu anda hangi seviyede olduğunuzu öğrenmenize yardımcı olacak ücretsiz İngilizce dilbilgisi ve kelime testimizi alarak başlayın. Sonuçlarınıza bağlı olarak, platform size gelişmenize yardımcı olacak ve uygulama materyalleri sunacaktır.

Dil becerilerinizi geliştirin

Seviyenizi öğrendikten sonra, dinleme, okuma ve yazma becerileriniz üzerinde çalışmaya hazırsınız demektir. Seviyenizi seçin ve ardından farklı metin ve ses kayıtları, etkileşimli alıştırmalar ve çalışma sayfaları arasından seçim yapın.

Dilbilginiz üzerinde çalışın

Kesme işaretlerini nereye koyacağınızdan veya hangi yardımcı fiili kullanacağınızdan genellikle emin değilseniz, dilbilgisi bölümümüzü ziyaret edin. Bu bölüm üç farklı zorluk seviyesine ayrıldığı için, tüm soruları kısa açıklamalar ve etkileşimli alıştırmalar yoluyla çözmenize yardımcı olacaktır.