Çocuklara İngilizce öğreten video serileri

Ücretsiz YouTube kanalımız Timmy ile İngilizce Öğren sayesinde çocuğunuz hem evde İngilizce öğrenecek hem de çok eğlenecek. Yapımı, Oscar ödüllü Aardman Animations ile birlikte gerçekleştirilen bu seri ile en iyi sınıf içi uygulamalarımızı evinize taşıyoruz.

Timmy ile İngilizce Öğren, öğrenmeyi eğlenceli hale getiren 5'er dakikalık 26 bölümden ve şarkılardan oluşuyor. Çocuğunuz; Timmy ve arkadaşları ile yeni kelimeler öğrenecek, şarkılar söyleyecek ve etkinliklere katılacak!

Videolar Timmy'nin başından geçen hikayeler üzerine kurgulandığı için çocuğunuz yeni kelimeleri bağlamında öğrenecek. Belirli öğrenme hedefleri göz önünde bulundurularak hazırlanan bölümler sayesinde çocuğunuz yalnızca kelime haznesini değil, yaratıcılığını ve hayal gücünü de geliştirecek.

Timmy ile İngilizce Öğren Kimlere Yönelik?

Timmy ile İngilizce öğren, iki - altı yaş aralığında, İngilizceyi bir ek dil olarak öğrenen çocuklar için tasarlandı.Çocuğunuzu iki - altı yaş aralığında İngilizce ile tanıştırarak;

  • onlara en doğal gelen dönemde İngilizce öğrenmelerini,
  • iyi telaffuza sahip olmak için en uygun yaşta İngilizce öğrenmelerini,
  • ve hem dil becerilerini, hem de özgüvenlerini geliştirmelerini sağlamış olursunuz.  

Timmy ile İngilizce Öğren kursunda, ayrıca, ebeveynler ve öğretmenler için eğitim uygulamaları ve ücretsiz çevrimiçi kurslar da yer alır.