Our Learn English apps
Our Learn English apps image

Eğlenceli ve heyecanlı uygulamalarımızla İngilizcenizi geliştirin.Tüm aile için tasarlanan oyunlar, podcastlar, videolar ve alıştırmalar; hem evinizde hem de dışarıda İngilizce öğrenmenize yardımcı olacak. 

Bir uygulama seçin:

LearnEnglish Grammar (Birleşik Krallık Versiyonu)

Bu interaktif dil bilgisi kitabında yer alan ve başlangıç düzeyinden ileri düzeye kadar binlerce soru içeren uygulama, dil bilgisi becerinizi geliştirmenize yardımcı olacak

Uygulamayı indirmek için: iOS | Android | WP8

Uygulamanın ABD versiyonunu indirmek için: iOS | Android

LearnEnglish Ses ve Video

Günlük hayattan İngilizce diyaloglar dinleyip izleyerek İngilizce anlama becerinizi geliştirin. Her video ve podcastin yanında, konuşma metinleri ve anlama egzersizleri de yer alıyor.

Uygulamayı indirmek için: iOS | Android | WP8 

IELTS Word Power

Bilim ve teknolojiden, işletme ve çalışma hayatına kadar 11 kategoride hazırlanmış 100’ü aşkın soruyla IELTS sınavına hazırlanın.

Uygulamayı indirmek için: iOS | Android

Sounds right

Ünlü, ünsüz harfleri ve çift ünlüleri gösteren bu interaktif telaffuz tablosu ayrıca fonemlerin okunuşları ve örnek kelimeler de içeriyor.

Uygulamayı indirmek için: iOS (Yalnızca iPad için)

Johnny Grammar’s Word Challenge

Zamana karşı yarışarak 60 saniye içinde en fazla dilbilgisi ve kelime haznesi sorusunu yanıtlamaya çalışın! Sınav ustası Johnny Grammar tarafından sunulan bu uygulamada başlangıç seviyesinden ileri seviyeye dek çok sayıda soru bulunuyor.

Uygulamayı indirmek için: iOS | Android 

LearnEnglish Kids: Phonics Stories

Bu öykü uygulamasında, bir yandan çocuğunuzla birlikte uzay ajanlarının eğlenceli öykülerini okurken diğer yandan da seslerin okunuşunu öğrenin. Her öyküde seslerin okunuşları hakkında alıştırmaların yanı sıra, bir oyun ve bir de sözlük yer alıyor. Uygulamada küçük çocukların İngilizce öğrenmelerine yardımcı olmak isteyen ebeveynlere yönelik uzman tavsiyeleri de bulunuyor.

Uygulamayı indirmek için: iOS (Yalnızca iPad için)

LearnEnglish Kids: Videos

Kırmızı Başlıklı Kız gibi pek çok ünlü çocuk masalını izleyebileceğiniz bu masal uygulaması, sesli ve yazılı anlatımın yanı sıra, çocukların İngilizce öğrenmesine yardımcı olmak isteyen ebeveynler için hazırlanmış uzman tavsiyeleri içeriyor.

Uygulamayı indirmek için: Android (Google Play) | Android (Amazon App Store)

LearnEnglish Elementary Podcasts

Birleşik Krallık’ta yaşamayı anlatan sunucularıyla bu podcast, dinleme becerinizi ve kelime dağarcığınızı geliştirecek. Ayrıca her bölümün konuşma metinleri ve İngilizce anlama alıştırmaları bulunuyor.

Uygulamayı indirmek için: iOS | Android 

LearnEnglish Sports World

Harika çizimler sayesinde sporla ilgili kelimeleri bulun ve telaffuz edin. Spor müsabakaları ve teknik spor hamleleri de dahil olmak üzere, sporla ilgili yüzlerce kelime öğrenin.

Uygulamayı indirmek için: iOS