Our Learn English apps
Our Learn English apps image

Eğlenceli ve heyecanlı uygulamalarımızla İngilizcenizi geliştirin.Tüm aile için tasarlanan oyunlar, podcastlar, videolar ve alıştırmalar; hem evinizde hem de dışarıda İngilizce öğrenmenize yardımcı olacak. 

Bir uygulama seçin:

LearnEnglish Grammar

Bu interaktif dil bilgisi kitabında yer alan ve başlangıç düzeyinden ileri düzeye kadar binlerce soru içeren uygulama, dil bilgisi becerinizi geliştirmenize yardımcı olacak

Uygulamayı indirmek için: iOS | Android

LearnEnglish Sounds Right

Ünlü, ünsüz harfleri ve çift ünlüleri gösteren bu interaktif telaffuz tablosu ayrıca fonemlerin okunuşları ve örnek kelimeler de içeriyor.

Uygulamayı indirmek için: iOS | Android

Johnny Grammar’s Word Challenge

Zamana karşı yarışarak 60 saniye içinde en fazla dilbilgisi ve kelime haznesi sorusunu yanıtlamaya çalışın! Sınav ustası Johnny Grammar tarafından sunulan bu uygulamada başlangıç seviyesinden ileri seviyeye dek çok sayıda soru bulunuyor.

Uygulamayı indirmek için: iOS | Android 

LearnEnglish Podcasts

Birleşik Krallık’ta yaşamayı anlatan sunucularıyla bu podcast, dinleme becerinizi ve kelime dağarcığınızı geliştirecek. Ayrıca her bölümün konuşma metinleri ve İngilizce anlama alıştırmaları bulunuyor.

Uygulamayı indirmek için: iOS | Android

LearnEnglish Kids: Playtime

Çocuklara uygun Playtime uygulamamızda British Council dil uzmanları tarafından tasarlanmış şarkılar, hikayeler ve oyunlar vardır. İnternet bağlantısı olmasa da istediğiniz zaman izleyebileceğiniz tüm videoları indirin.

Uygulamayı indirmek için: iOS | Android