Online MA in English Language Teaching
Online MA in English Language Teaching
Date
Salı 02 Aralık 2014 - 00:00 - Çarşamba 03 Aralık 2014 - 00:00
Yer
İstanbul

11. Intel Eğitim Zirvesi

British Council, kültürlerarası eğitime katkı sağlama, kültürlerarası eğitimi destekleyen teknolojiler ve eğitimde mobilite programları alanlarındaki politikaların ele alınacağı 11. Intel Eğitim Zirvesi’ne destek veriyor.

Her yıl tekrarlanan bu etkinlik sadece davet usulü yapılıyor ve kamu ile özel sektörden eğitim alanında çalışan katılımcılara açık. Zirve, 21. yüzyılda başarılı bir öğrenme ve öğretme deneyimini destekleme yolundaki mevcut zorlukları ve görüşleri tartışmaya açmayı amaçlıyor.

2014 Intel Eğitim Zirvesi, büyük kültür mirası ile doğu ve batı kültürleri arasında benzersiz bir “köprü” oluşturan İstanbul’da yapılıyor. Etkinlik Milli Eğitim Bakanlığı, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleşiyor. Zirvenin teması şehrin dokusuna uygun olacak şekilde belirlendi: “Eğitim Yoluyla Kültürleri Birleştirmek”. Bu başlık altında çok sayıda uluslar arası konuşmacı biraraya gelecek. British Council da İngilizce Birimi İş Geliştirme Müdürü Ayşen Güven'in yapacağı "Scaffolding digital learning experiences of English" başlıklı konuşmayla zirveye katkıda bulunuyor.

Tag icon
Eğitim