Birleşik Krallık'ta Eğitim Günleri etkinliğimizde birlikte çalıştığımız partnerlerin listesi aşağıdadır:

IELTS

IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı) dünyanın en çok tercih edilen İngilizce dil sınavıdır. Her yıl 2 milyondan fazla kişi, IELTS sınavına girmektedir.

Dünya çapında IELTS, aralarında devlet kurumları, akademik kurumlar ve istihdam kurumlarının da yer aldığı da 9.000’den fazla kurum ve kuruluş tarafından kabul edilmektedir.

IELTS, göçmenlik için İngilizce yeterliliğini şart koşan ülkelerce kabul edilen tek İngilizce dil sınavıdır.

 

Caffe Nero

Caffè Nero

Caffè Nero, kaliteli İtalyan kahvesini, sıcak ve rahat bir atmosfer, leziz yiyecekler ve mükemmel hizmet ile birleştirerek kahveseverlere sunan lider kahve markalarından biridir.

Dünya üzerinde İngiltere, Amerika, Polonya, Birleşmiş Arap Emirlikleri, Güney Kıbrıs, Irlanda ve Türkiye’de 1000’e yakın mağazası, 5.000 çalışanı ile Avrupa’nın en hızlı büyüyen 20’inci şirketi olan Caffè Nero’nun bugün Türkiye’de toplam 45 mağazası bulunmaktadır.

Yenibiriş

Yenibiriş, büyük ölçekli ve çok uluslu şirketlerden KOBİ’lere ve startup’lara kadar farklı sektörlerden 180.000’i aşkın kurumsal firmaya internet bazlı seçme ve değerleme hizmeti sunmaktadır. Yenibiriş’in özgeçmiş bankasında 20 milyonu aşkın özgeçmiş bulunmaktadır. Mobil uygulamaları ve web platformu www.yenibiris.com ile işveren ve iş arayan arasında bir platform oluşturan Yenibiriş, geniş ilan portföyü, güncel haberleri, yenilikçi ürünleriyle insan kaynakları sektörünün nabzını tutmaktadır.