İngiltere’de Eğitim Günleri Aplikasyonu 

İngiltere’de Eğitim Günleri etkinlik bilgilerine istediğiniz zaman istediğiniz yerde ulaşarak aplikasyondan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

14 Ekim 2017 günü İstanbul ve 15 Ekim 2017 günü Ankara’daki İngiltere’de Eğitim Günleri'ne katılacak olan ziyaretçilerimiz; mobil aplikasyonu indirerek katılımcı üniversiteleri, etkinlik programını ve daha birçok bilgiyi buradan takip ettiler.

İngiltere’de Eğitim Günleri Aplİkasyonu nedİr?

Etkinliğe katılan üniversiteler hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri size sunan bu aplikasyon; aynı zamanda İngiltere’de Eğitim ile ilgili başvurabileceğiniz önemli bir kaynak.

Tek yapmanız gereken bulunduğunuz lokasyonu, tercihlerinizi ve gün içinde katılmak istediğiniz etkinlikleri seçerek kişiselleştirmek. Etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşmak ve hatırlatmalar almak parmaklarınızın ucunda. 

Aplİkasyonun  özeliklerİ

  • Etkinlik programında yer alan seminerler, ödüllü yarışmalar, İngiltere mezunlarının konuşmaları ve tanışma etkinliklerini inceleyebilirsiniz 
  • Katılmak istediğiniz etkinlikleri favori listenize ekleyebilir ve tercihlerinize göre bir katılım programı oluşturabilirsiniz.
  • Katıldığınız seminer ve etkinlikleri değerlendirebilirsiniz
  • Katılımcı üniversitelerin listesine ulaşabilir ve arama yapabilir, tanışmayı istediğiniz üniversiteleri işaretleyebilirsiniz 
  • Seçtiğiniz üniversitelerin giriş koşulları, ücretleri, eğitim seviyelerine göre sundukları programlar gibi önemli bilgilere ulaşabilirsiniz.
  • Etkinliğin akışı ile ilgili değişiklik, duyuru ve bildirimlerden haberdar olabilirsiniz.
  • Etkinlik ve etkinlik yerleşim düzenine ulaşabilirsiniz. 

 etkinliği KAĞITSIZ deneyİmleyİn 

Etkinlikte notebook veya sayfalar dolusu kataloğu taşımayı bir kenara bırakıyoruz.  

Bu sene Education UK Days Aplikasyonu ile etkinlikliği gezebilir ve organize olurken etkinlikle ilgili her şeyden haberdar olabilirsiniz. 

Aplİkasyonu Hangİ cİhazlar desteklİyor? 

  • IOS app: OS 8 sürümüne sahip tüm iOS yüklü cihazlar
  • Android app: Google Play Store’a erişim sağlayan Android 4.0 ve üstü sürüme sahip tüm Android yüklü cihazlar

hemen İndİrİn

Aplikasyonu ücretsiz olarak Apple App Store and Google Play'den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.  

Yardım

Yardıma mı ihtiyacınız var? 

Bize e-mail göndererek teknik destek alabilirsiniz. 

Dış bağlantılar