Görselde yaşları 3 ile 7 arasında değişen, üçü kız, üçü erkek altı tane çocuk var. Hepsi bir koltuğun çevresinde toplanmışlar. Koltuğun tepesinde oturan üç erkek çocuk, öne doğru eğilmiş durumda. Bize doğru en önde oturan kız çocuğunun elinde ön kapağı mavi, arka kapağı sarı olan bir öykü kitabı tutuyor. Diğer çocuklar kitabın açık olan iç sayfasına bakıyor.

Ebeveynler için çocuklarınızı nasıl oyalayabileceğiniz ve meşgul tutabileceğiniz konusunda bazı önerilerimiz var. İngilizce öğretim uzmanları olarak, çocuğunuz ile birlikte öğrenmenize yardımcı olacak bir dizi materyale sahibiz.

Oyunlar, şarkılar ve hikayeler

Çocuklarınız ile kapalı alanda olmanız birlikte eğlenemeyeceğiniz anlamına gelmez. LearnEnglish Kids web sitemizle şarkı söyleyin, oyun oynayın, hikaye ve masal izleyin. Bu aktiviteler çocuklarınızı yalnızca eğlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda kelime dağarcıklarını zenginleştirmelerine ve İngilizce pratik yapmalarına da yardımcı olacak.

'Nasıl yapılır?' videoları

'Nasıl yapılır?' videolarımızla çocuklarınızın yaratıcı yönlerini ortaya çıkarmasına yardımcı olun. Sihirli oyunlar yapmaktan, saati söylemeyi öğrenmeye kadar, çocuklarınız bu vdeioların her dakikasını keyifle izleyecekler. Yeni şeyler öğrendikçe, kendilerine güvenleri o kadar artacak.

Timmy ile İngilizce öğrenmek

Küçük yaştaki öğrenciler Timmy ile öğrenmeyi ve YouTube'u bu amaçla kullanmayı seviyorlar. Timmy ve arkadaşları hakkındaki ücretsiz YouTube serimizle, çocuklarınız yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirirken yeni kelimeler keşfedecekler.

BİZİMLE İLETİŞİMDE KALIN

Etkinliklerimizden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Facebook sayfamıza katılın, bizi Twitter'da takip edin ve Instagram hesabımıza göz gezdirin.

Öğrenmeyi ve değişik kültürlerden beslenmeyi sevenler için büyük bir topluluk oluşturmak istiyoruz. Bunun için hep birlikte çalışacağız!