‘İngiltere’deki Üniversiteni Seç’ yarışmamıza katıldığınız için teşekkür ederiz. Çekilişe katılmaya hak kazanmak için kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir.

British Council size ilgilenebileceğiniz faaliyetler, hizmetler ve yaptığı etkinlikler (sosyal etkinlikler de dahil olmak üzere) hakkında bilgilendirmek isteyebilir.

British Council, başvuru sürecinde sunduğunuz bilgileri kullanabilir. Başvurunuz esnasında şartlar ve koşullarımızı kabul ederek bilgilerinizin işlenmesine hukuki temel oluşturursunuz.  

British Council, Birleşik Krallık'ta veri koruma kanunu ve diğer ülkelerde uluslararası kabul görmüş standartlara uygun kanunlar doğrultusunda hareket eder. Sizinle ilgili elimizde bulunan bilgilerin bir nüshasını isteme ve bu bilgilerdeki herhangi bir hatanın düzeltilmesini talep etme hakkına sahipsiniz. Bunun dışında, kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımızla ilgili kaygılarınız varsa, veri korunmasıyla ilgilenen yetkililere şikayette bulunma hakkınız da vardır.  

Bu konuda daha ayrıntılı bilgi için ülkenizdeki British Council ofisiyle iletişime geçebilir ya da Veri Koruma web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. British Council, bilgilerinizi topladığı andan itibaren yedi (7) yıl boyunca saklar.