Birleşik Krallık’ta Eğitim canlı yayınları

Study UK Birleşik Krallık'ta İngilizce Yaz Okulları 

Bu yaz, İngilizce’yi Birleşik Krallık’ta öğrenin.

17 Mart Salı günü gerçekleşen Birleşik Krallık’ta yaz okulları canlı yayınımızı bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Konuşmacı:

Edd Barley, University of Liverpool, Pazarlama ve Uluslararası İlişkiler Müdürü

Dünya çapında her yıl yaklaşık 500 bin kişi İngilizce öğrenmek için Birleşik Krallık'a gidiyor. İngilizcenin anavatanı olmasının yanı sıra akademik mükemmellik konusundaki itibarı, zengin kültürel mirası, çeşitliliği ve birbirine yakın olan kırsal bölgeleri, şehirleri ve sahili ile eşsiz bir yaşam karması sunan Birleşik Krallık, İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yer olmuştur.

Canlı yayınımızda Birleşik Krallık’ta İngilizce kursları, IELTS hazırlık kursları, Üniversite hazırlık programları çocuklara yönelik kursların yanı sıra, akademik İngilizce’ye yönelik üniversiteler bünyesindeki kurslar, kurs ücretleri ve kayıt süreçleri hakkında bilgiler verilmektedir. 

Study UK Birleşik Krallık'ta İngilizce Yaz Okulları canlı yayını, öğrenciler için bir rehber niteliğindedir. Birleşik Krallık geniş bir İngilizce öğrenme yelpazesi sunmaktadır. Yayınımızda kısa dönem süreli dil veya akademik hazırlık kurslarının sağladığı faydalar, bu kursların hangi üniversiteler tarafından sağlandığı, başvuru ve tercih konularında dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgi bulabilirsiniz.