Study UK İşgücü Piyasasındaki Gelişmeler ve Trendler Webinarı

İşgücü Piyasasındaki Gelişmeler ve Trendler Webinarı

Mezunlara yönelik 19 Mart 2020, Perşembe Saat: 12.30’ta gerçekleştirmeyi planladığımız ‘İşgücü Piyasasındaki Gelişmeler ve Trendler Webinarı’ ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni tarih belli olduğunda etkinliğe kayıt olanlara mail ile bildirim yapılaca, aynı zamanda sayfamızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan bilgilendirme yapılacaktır.

Etkinliğimiz ileri bir tarihe ertelendiği için, 'İşgücü Piyasasındaki Gelişmeler ve Trendler' webinarımıza halen kaydolabilirsiniz.

‘İşgücü Piyasasındaki Gelişmeler ve Trendler’ webinarlarımıza kaydolan Birleşik Krallık mezunları, Türkiye ve dünya iş piyasalarındaki son trendleri, en çok ilgi gören meslekleri ve işverenlerin beklentilerini öğrenme fırsatını elde edebilecek. Katılımı ücretsiz olan webinarda ele alınacak diğer başlıklar arasında ‘Yükselen meslekler’, ‘Türkiye pazarındaki gelişmeler’, ‘çalışanlardan beklenen nitelikler’, ‘işveren ve çalışan ilişkileri’ yer alıyor. 

Siz de kariyer gelişimi için fırsatlar arayan bir Birleşik Krallık mezunuysanız, ücretsiz webinarımıza kaydolabilirsiniz.  Etkinlik, yaklaşık bir saat sürecektir. 

Etkinliğimize buradan kayıt olabilirsiniz.

Konuşmacı:

Yasemin Merih Alparslan

Endüstri mühendisi olan Yasemin Merih Alparslan, 2018 yılı en başarılı CHRO/İnsan Kaynakları Başkanları'ndan birisi, mentor ve koçluk sertifikaları sahibidir. 28 yıl içerisinde insan kaynakları, organizasyonel gelişim, süreç analizi, iş geliştirme, kültür değişimi, değerlendirme merkezi, kurumsal gönüllülük, kurum içi iletişim, hedeflerle yönetim, şirket birleşimi konularında deneyimini Borusan Holding, Okan Holding, DanoneSA Sabancı, Doğuş ve Doğan Grupları’nda elde etmiştir.

Yönetim Kurulu, CEO, CXO seviyesindeki yöneticilere koçluk ve danışmanlık yapmanın yanı sıra, 50’den fazla projenin hayata geçmesine liderlik etmiştir ve bir dönem cnnturk.com’da yazarlık yapmıştır.

Fenerbahçe Kongre Üyesi, Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü Danışma Kurulu Üyesi, Türkiye İnsana Değer Ödülleri Jüri Üyesi, PY Dergi Danışma Kurulu Üyesi, OSGD Üyesi olmanın yanı sıra çeşitli platformlarda mentor ve konuşmacı-eğitmen olarak yer almaktadır.

Kurucusu olduğu sosyal girişimi Junior Leaders Camp Gençlik Akademisi ile gençlerin liderlik becerilerinin gelişimini, meslek ve kariyerlerinin doğru yapılandırmalarını hedefleyerek, Türkiye’de birçok gence yardım etmeyi misyon edinmiştir. Evli ve 2 çocuk sahibidir.