A man in his 40s is looking at the laptop screen in front of him. Some of her hair is broken and she has thin and rectangular glasses on her eye. There is a light green shirt on it. According to us, a few books that are blurred on the left side of the image are overlapping.

Profesyonel gelişiminiz üzerinde çalışmanıza yardımcı olacak ve sizi, evinizin rahatlığında benzer düşünen profesyonellerle buluşturacak bir dizi ücretsiz online içerik sunabiliriz.

IATEFL başkanı ile gerçekleştirilen oturumun kaydını ücretsiz izleyin.

15 Nisan'da Dr Harry Kuchah, IATEFL'in çalışmalarını sundu ve faydaları hakkında daha fazla bilgi verdi. Ayrıca, IATEFL ile etkileşime geçmenin farklı yollarını ve mesleki gelişiminizi sürdürmek için online kaynaklarını nasıl kullanabileceğinizi açıkladı.

İLKOKUL ÖĞRETMENLERİ İÇİN DERS PLANLARI

İlkokul dersleri için özel olarak hazırlanmış 100den fazla ders planına ve etkinliğine ulaşabilirsiniz. Tüm ders planlarımız ve etkinliklerimiz seviyelere ayrılmıştır. Mevsimlerden festivallere, gramer becerilerini geliştirmeye yönelik flash card’lara kadar sayısız başlıktan istediklerinizi seçebilirsiniz.

ÖĞRETMENLER İÇİN GENÇ ÖĞRENCİLERE YÖNELİK DERS PLANLARI

Lise düzeyi için seçebileceğiniz 200den fazla ders planı ve etkinliğe göz atmak ister misiniz? Birleşik Krallık kültürü bölümünde ise öğrencilerinize Shakespeare, Jane Austen, Charles Dickens ve Dylan Thomas gibi ünlü İngiliz yazarları anlatmanıza yardımcı olacak kaynakları bulabilirsiniz..

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ İÇİN ONLINE MESLEKİ GELİŞİM

İngilizce öğretimi uygulamaları bölümümüze göz atın ve ücretsiz mesleki gelişim programlarımız ile çalışmak istediğiniz alanları belirleyin. Program öğretmenlerin mesleki gelişim planlarını yaparken göz önüne almaları gereken ve 12 farklı uygulamadan oluşan üç ayrı bölümü kapsar. İstediğiniz bir ya da birden fazla kursa katılın ve tüm dünyadan öğretmenlerle deneyimlerinizi paylaşmaya başlayın.

ONLINE DERS VERME İLE İLGİLİ WEB SEMİNERLERİ

Birçok öğretmen çok az deneyimli ya da tamamen deneyimsiz olmalarına rağmen derslerini online anlatmak zorunda kaldıkları bir durumla karşı karşıyalar. Bu nedenle sizler için temel alanlarda yol gösterici niteliğinde bir dizi web semineri hazırladık. Bütün seminerler kaydedildiğinden kaçırsanız da merak etmeyin, boş zamanınızda seminer kaydını izleyebilirsiniz.

DİĞER ÖĞRETMENLERLE BAĞLANTIYA GEÇİN

Diğer ülkelerdeki öğretmenlerin neler yaptığını öğrenmek isterseniz, Facebook’taki global İngilizce öğretmenleri topluluğuna katılmaya ne dersiniz? Bu toplulukta deneyimlerinizi paylaşabilir, benzer zorluklar yaşayan öğretmenlerden yeni fikirler alabilirsiniz.

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

Teaching English Facebook sayfamızı takip ederek üzerinde çalıştığımız en yeni online etkinliklerden hemen haberdar olabilirsiniz.

BİZİMLE İLETİŞİMDE KALIN

Bağlantıda kalmak, son haberleri duymak ve diğerleriyle iletişimde olmak isterseniz Facebook sayfamıza üye olun, bizi Twitter'da takip edin ve Instagram hesabımıza göz atmayı unutmayın.

Öğrenmeyi seven ve kültürden keyif alan sizlerle büyük bir topluluk oluşturmak istiyoruz. Bunun için hep birlikte çalışacağız!