Görselde, yirmili yaşlarının başında bir kız önünde açık olan laptop ekranına, bize göre sağ elini yanağına dayamış olarak bakıyor. Kızın omuz hizasındaki saçları kıvırcık ve bize göre sağ tarafındaki saçının bir tutamı mavi renge boyanmış. Gözünde yuvarlak çerçeveli bir gözlük var ve kız, mavi renk fark ile kırmızı ruj sürmüş. Laptop kapağında turuncu, yeşil ve bej renklerinde çeşitli desenlerde yapıştırılmış etiketlervar.

Yapmak istediğiniz ancak zaman bulamadığınız şeylere başlamak için şimdi tam zamanı! Pratik yapmak için günde ister on dakikanız ister bir saatiniz olsun, öğrenme materyallerimiz İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak.

İngilizce dil seviyenizi ölçün

Ücretsiz İngilizce dilbilgisi ve kelime testimize girerek, şu anda hangi seviyede olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Bu platform,sonuçlarınızı analiz ederek size yardımcı olacak ve çalışma materyalleri önerecek.

Dil becerelerinizi geliştirin

Seviyenizi öğrendikten sonra dinleme, okuma ve yazma becerileriniz üzerinde çalışmaya hazırsınız demektir. Seviyenizi seçin ve ardından farklı metin türleri ve ses kayıtları, interaktif alıştırmalar ve çalışma sayfaları arasından seçim yapın.

GENÇLER İÇİN İNGİLİZCE

Dünyadaki birçok öğrenci şu anda okula gidemiyor. LearnEnglish Teens web sitemizi kullanmak, İngilizcenizi evde öğrenmeye ve pratik yapmaya devam etmenize yardımcı olabilir. LearnEnglish Teens, İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize ve öğrenmenizi desteklemenize yardımcı olacak birçok video, ses ve okuma materyali içeriyor. Başlangıçta LearnEnglish Teens web sitemizi kullanarak günde 20 ila 30 dakika geçirmenizi öneririz. Bu şekilde, gerçek bir ilerleme kaydetmeye başlayabilirsiniz.

Ücretsiz online kurslarımızdan birine katılın

İngilizcenizi başkalarıyla pratik yapma şansı arıyorsanız, neden online kurslarımızdan (MOOC) birine katılmıyorsunuz? Bu platformların nasıl çalıştığından emin değil misiniz? Sizin için kısa bir açıklama hazırladık.

Şu anda, 'İngilizceyi Keşfetmek: Dil ve Kültür' kursumuza katılabilir ve Birleşik Krallık müziği ve edebiyatı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

İnsanların yaşamlarını dönüştürmeye yardımcı olabilecek değişikliklerin nasıl yaratılacağı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, 25 Mayıs'ta başlayacak Daha iyi bir dünya için fikirler kursumuza kayıt olun.

İş İngilizcenizi Geliştirin

Uluslararası şirketler için gittikçe daha fazla insan çalışmaya başlıyor ve iş İngilizcenizi geliştirmek kariyerinizde ilerlemeniz için mükemmel bir fırsattır. Mülakat becerilerinizi geliştirmek, anlaşılır e-posta yazmayı öğrenmek ve iş gündemi ve sorunları hakkında farkındalığınızı artırmak için İş İngilizcesi bölümümüzü ziyaret edin.

BİZİMLE İLETİŞİMDE KALIN

Etkinliklerimizden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Facebook sayfamıza katılın, bizi Twitter'da takip edin ve Instagram hesabımıza göz gezdirin.

Öğrenmeyi ve değişik kültürlerden beslenmeyi sevenler için büyük bir topluluk oluşturmak istiyoruz. Bunun için hep birlikte çalışacağız!