Date
Cuma 01 Temmuz 2016 - 00:00 - Pazartesi 25 Temmuz 2016 - 00:00
Yer
Son başvuru tarihi

Eğer bir İngilizce öğretmeniyseniz ve İngiltere’nin önde gelen araştırma üniversitelerinden birinde mesleki gelişiminizi devam ettirmek istiyorsanız, British Council ve Southampton Üniversitesi tarafından ortaklaşa geliştirilen Master programına başvurabilirsiniz.

… becerilerimi geliştirmeme yardımcı olan oldukça zorlayıcı ama aynı zamanda heyecan verici bir deneyimdi. … en büyük avantajı eğitime evden katılıp kendi profesyonel işimi de devam ettirebiliyor olmamdı.” Nat, MA İngilizce mezunu, 2014.

İki buçuk yıllık program Uygulamalı Dilbilimi ve İngilizce Öğretmenliği (ELT) konularındaki güncel teori ve uygulamaların temel alanlarında lisansüstü eğitim imkanı sunmaktadır. Eğitimler Southampton Üniversitesi’nden deneyimli bir grup eğitmen tarafından verilmektedir.

Kurs tamamen internet üzerinden gerçekleşmektedir. Bu da size istediğiniz zaman istediğiniz yerden eğitim alma esnekliğini vermektedir.

Program iki yıl devam edecek olup, öğretilen modüllerin değerlendirilmesi aşamasını ve araştırma ile tez için de son bir sömestri kapsamaktadır.   

İngilizce Öğretimi MA Programı hakkında daha fazlasını öğrenin. Sorularınız için bizimle MastersELTonline@britishcouncil.org adresinen iletişime geçebilirsiniz.

Eylül 2016'da başlayacak program için 25 Temmuz'a kadar başvurun.