Date
Salı 10 Ekim 2017 - 16:00

İngiltere'de Eğitim için başvuru süreci - UCAS Web Semineri

Birleşik Krallık'ta okumayı düşünüyorsanız başvuru sürecinizde size yardımcı olabiliriz. Web seminerimize katılarak UCAS (The Universities and Colleges Admissions Service) başvuru sistemi ve başvuruyla ilgili diğer ayrıntılar konusunda bilgi alabilirsiniz. 

İngiltere’de lisans eğitimi almaya karar verdiğinizde merkezi bir sistem olan UCAS yoluyla üniversitelere başvurunuzu gerçekleştirebilir, başvurularınızla ilgili yazışmaları, üniversitelerden gelen cevapları ve daha birçok ayrıntıyı bu sistem üzerinden takip edebilirsiniz. Bu sistemi öğrenerek başvurunuzu rahatlıkla yapabilmeniz için bir web semineri düzenliyoruz.

James Durant, UCAS Uluslararası Profesyonel Gelişim Yöneticisi tarafından düzenlenecek bu seminerde, program araştırma, başvuru süreci, bilmeniz gereken önemli tarihler, son başvuru tarihleri ve niyet mektubu hazırlanması gibi önemli bilgileri en yetkili isimden öğreneceksiniz.. British Council Eğitim Direktörü Semra Yalçın Doğan’ın da katılacağı web seminerinde İngiltere’de Eğitim yolculuğunuz öncesi tüm sorularınızı yanıtlayacağız. Seminerimiz 10 Ekim 16.00-17.00 saatleri arasında. Hemen kayıt olabilirsiniz.

Web seminerimize bekliyoruz. Kaçırmayın.

#StudyUK

Tag icon
Eğitim