Görselde sarı bir duvarda iki adet açık kapı var. Sağ taraftaki kapının önünden belli belirsiz bir erkek geçiyor. Soldaki kapının içerisinde bir perde ve birkaç amfi sırası görünüyor.
Date
Çarşamba 26 Ağustos 2020 - 15:00

Birleşik Krallık’a eğitim almak için seyahat edecek öğrencilerin yapması gereken birçok hazırlık bulunuyor. British Council’ın düzenleyeceği bu bilgilendirme toplantısı, tüm sorularınızı yanıtlayacak ve Birleşik Krallık’a seyahatiniz öncesindeki hazırlıklarınıza yardımcı olacak.

Bilgilendirme toplantısı, Birleşik Krallık’ta eğitim almayı planlayan tüm öğrenciler içindir ve eğitiminize özgüvenli bir şekilde başlamanız için ihtiyacınız olan tavsiyeleri içerir.

Birleşik Krallık üniversitelerinden kabul alan tüm öğrenciler ve aileleri çevrimiçi olarak düzenlenecek toplantımıza davetlidir. 

Toplantı esnasında, Study UK ekibine ve Birleşik Krallık mezunu konuşmacılarımıza, seyahat öncesi hazırlıklarla ilgili sorularınızı sorma fırsatı sunulacak.

Konuşmacılar

Semra Yalçın Doğan, British Council Eğitim Müdürü

Barış Alparslan, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nde Doç. Dr. ve Birleşik Krallık mezunu

Webinar öncesinde, Birleşik Krallık’ta öğrenci yaşamını öğrenmenize yardımcı olacak 'Study UK: Birleşik Krallık'ta öğrenim görmek ve yaşamak için hazırlanın' isimli ücretsiz çevrimiçi kursumuza katılabilirsiniz.

Katılımcılar bu kursa katılarak akademik yeterlilik, eğitim metodları (çevrimiçi öğrenim dahil) ve programların yapısı ve değerlendirmesi ile ilgili bilgiler edinebilecektir.  Ayrıca İngilizce dilinde eğitim ve Birleşik Krallık’ta yaşam hakkında pratik bilgiler ve tavsiyeler elde edecektir. 

Bu kurs, Birleşik Krallık’ta eğitimine başlayacak olan öğrencilerin yanı sıra şu anda eğitimine devam eden ve beceri ve bilgilerini geliştirmek isteyen uluslararası öğrenciler ve ileri tarihte bir programa başvurmayı düşünen uluslararası öğrencilere uygundur.