Date
Cuma 18 Şubat 2022 - Cumartesi 19 Şubat 2022

Selector PRO Uluslararası Müzik Forumu bu Şubat'ta canlı yayınlanıyor!

British Council’ın Ukrayna’da beş senedir devam eden müzik eğitimi ve iş bağlantıları oluşturma platformu Selector PRO’nun, Türkiye’nin yanı sıra Birleşik Krallık, Ukrayna, Gürcistan, Hindistan ve daha birçok ülkeden sektör lideri konuşmacılarla dijital olarak hayata geçirdiği Selector PRO Uluslarası Müzik Forumu, 18-19 Şubat tarihlerinde tüm müzik tutkunlarının katılımına açık. 

Selector PRO forumu, Birleşik Krallık, Avrupa ve Orta Asya’dan önde gelen sektör profesyonellerini bir araya getiriyor ve sekiz farklı moderasyonlu panele ev sahipliği yapıyor.

Manchester Uluslararası Festivali’nden Jane Beese, Birleşik Krallık’tan Playbook Artist’ten Paul McGivern ve Türkiye’den Beats by Girlz’den Beril Sarıaltun, pandemi sürecinin sektöre etkisini tartışacak  ve uzaktan işbirlikleri ile ilgili olumlu deneyimlerini paylaşacak. Birleşik Krallık'ın 5G Festivali'nden Donna Close, ilgi çekici hibrit etkinlikler üreten sektördeki son gelişmeleri tartışacak ve kendisine, sanatçıların izleyicilerle nasıl daha iyi etkileşim kurabilecekleri ve eğlendirebilecekleri hakkında konuşacak olan Reface'den Ukraynalı Anton Volovyk eşlik edecek. Birleşik Krallık’tan DJ Jvoty moderatörlüğünde, Step Music Management'tan Ellie Giles, Masterskaya'dan Ukraynalı Anastasiya Babicheva ve psikolog Vera Kravchenko, panelde internet tabanlı nefretle başa çıkma konusunu ele almak için bir araya gelecek. Birleşik Krallık’ın Go 2 Ajansı'ndan Shauni Caballero, dijital müzik pazarındaki ivmeyi göz önünde bulundurarak telif hakkı sorunlarını ele alacağı atölyeye liderlik edecek. Atölyede, yaratıcı çevrimiçi içeriğin ‘kural kitabı’ ve üçüncü şahısların çalışmanızı izinsiz kullanması durumunda neler yapılabileceğine dair konulara ışık tutulacak. Bu ve çok daha fazlası, müzik tutkunlarını Selector PRO Uluslararası Müzik Forum’unda bekliyor!

Tüm bunlara ek olarak forumda, işbirlikleri, etkili zaman yönetimi, çevrimiçi ekip oluşturma zorluğu, izleyici katılımı, çevrimiçi platformda para kazanma ve çok daha fazlasına yönelik yeni yaklaşımlar ele alınacak.

Selector PRO konferansı, ağ oluşturma ortamı, etkileşimli atölyeler ve tartışmalar, birebir sohbet odaları ve yayını tekrar izlemek için bir kaynak kitaplığı gibi bir dizi özellik sunan, kullanımı kolay bir çevrimiçi platformda gerçekleşecek.

Ayrıca, fiyat hakkında endişelenmek zorunda da değilsiniz. Selector PRO dijital forumu, önceden kayıt ile ücretsizdir. Forum ücretsizdir. Katılmak için tek yapmanız gereken buradan kayıt olmak.

Etkinliğin başlangıcından önce, oturum açma ayrıntılarınızı ve çevrimiçi toplantı alanında nasıl gezineceğinize ilişkin talimatları alacaksınız.

Selector PRO adlı müzik endüstrisinin temsilcilerine yönelik bir dizi profesyonel etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinin.