There is a young girl in the image sitting back towards us. The girl has dark skin, her hair is black and below her shoulder. She's wearing a black top. She looks at the screen of the desktop computer and writes a hand on the keyboard. The IELTS website is open on screen.
Date
Cuma 03 Nisan 2020 - 00:00 - Cuma 01 Mayıs 2020 - 00:00

Haftanın önerisi - British Council ile #EvdeKal

Zorunlu olarak evde kaldığımız bu günlerde, sizler için yaralanabileceğiniz British Council kaynaklarını bir araya getirdik. Çocuklarınızın eğlenceli şarkılar ve oyunlarla İngilizce öğrenmelerine yardımcı olabilir, evinizden ayrılmadan sanat koleksiyonumuzu gezebilirsiniz. İleride IELTS testine girmeyi planlıyorsanız, hazırlanabilmeniz ve pratik yapabilmeniz için kaynaklarımıza ulaşabilirsiniz. 

Öğretmenleri de unutmadık - profesyonel gelişiminize destek sağlayabilmek için bir dizi eğitim materyali hazırladık. 

IELTS'e şimdiden hazırlanın

Ücretsiz programımıza hemen kaydolun ve IELTS için hazırlanmaya başlayın.

Duymak istedikleriniz  

Selector Radyo dünya çapında 30dan fazla ülkede en iyi Birleşik Krallık müziğini ve yeni yetenekleri sizlerle buluşturuyor

Kaçırmamanız gerekenler!

İngilizce'yi keşfedin: Shakespeare

İngilizce becerilerinizi William Shakespeare’in hayatı, eserleri ve süregelen popülaritesini yakından inceleyerek geliştirin.

Öğretmenler için web seminerleri

Online öğretim – teknoloji araçları ve eğitmenin rolü. Bu webinarda değişik teknoloji araçları ve bunları nasıl kullanacağınız, online derslerde eğitmenin rolü anlatılıyor. Buradan kayıt olun.

Daha önce görmüş müydünüz?

Next Generation Araştırma Programı, Türkiye'deki 18-30 yaş arası gençlerin ihtiyaçlarını, potansiyellerini ve isteklerini incelemek üzere yürütülen bir araştırma programı. 

Okuma Zamanı

İngilizce okuma pratiği yaparken aynı zamanda küresel konular, özel günler ve festivaller hakkında yeni bilgiler de öğrenmek ister misiniz?