Date
Çarşamba 23 Mart 2016 - 19:30
Yer
British Council Facebook Hesabı

IELTS Simon sorularınızı cevaplıyor

İsmim Simon Corcoran. Eski bir IELTS sınavı uzmanıyım ve ielts-simon.com internet sitesinde günlük olarak ders içerikleri yazıyorum. Binlerce öğrenciye etkili sınav tekniklerini öğreterek ve sınav uzmanını etkileyen şeyleri göstererek IELTS sınavını geçmeleri için yardım ettim.

IELTS Simon, Manchester'da yaşayan eski bir IELTS öğretmeni ve IELTS adaylarına kendi websitesi ve Facebook hesabı üzerinden sınav hakkında yararlı tavsiyeler ve bilgiler veriyor. Çok sayıda IELTS çalışma materyalleri hazırlıyor ve adayların istedikleri puanı almaları için onları destekliyor. 

IELTS Simon artık British Council Türkiye ile ortaklaşa bir çalışma yürütüyor. Bu yeni iş birliği ile IELTS Simon, IELTS ile ilgili sorularınızı yanıtlamak için her ay iki defa Facebook sayfamızda misafir olacak.

23 Mart saat 19.30'da başlayacak Facebook soru cevap oturumunda bize katılın ve IELTS Simon'a sorularınızı sorun. Uzmanından tavsiye ve ipuçları alarak istediğiniz IELTS puanına ulaşın. Başarı IELTS ile başlar. İyi şanslar.