Tuesday 10 March 2020

IELTS testine dair herşey ‘IELTS Açık Ofis Günleri’nde 

British Council’ın Mart ayında düzenleyeceği ‘IELTS Açık Ofis Günleri’ ile adaylar, IELTS testine dair tüm merak ettiklerini ve sınava hazırlık tavsiyelerini öğrenecek.

İş, eğitim ve göçmenlik konusunda dünyanın en bilinen İngilizce dil yeterliliği sınavı IELTS’e dair merak edilenlerin tamamı, ‘IELTS Açık Ofis Günleri’nde paylaşılıyor. British Council tarafından, IELTS testine girmeyi düşünenlere destek sağlamak amacıyla 11 ve 25 Mart tarihlerinde British Council İstanbul ofisinde düzenlenecek ‘IELTS Açık Ofis Günleri’, tüm sınav adaylarının katılımına açık.

‘IELTS Açık Ofis Günleri’nde adaylar; test günü deneyimi, IELTS’e girebilen tarihler, kağıt-kalem ve bilgisayar üzerinden IELTS arasındaki farklılıklar, kayıt süreci, ücretsiz hazırlık materyalleri ve sınav sonuçlarının duyurulması gibi konuların yanı sıra tüm sorularını tecrübeli IELTS uzmanlarına yöneltebilecek. IELTS sınavına girecekler bu etkinlikle, sorularını yüz yüze sorma fırsatı bulurken aynı zamanda sınava hazırlık tavsiyeleri de alacak. 

‘IELTS Açık Ofis Günleri’ katılımı esnasında IELTS testine kaydolan adaylara ise 150 TL değerindeki IELTS hazırlık kitabı hediye edilecek.

Detaylı bilgi ve kayıt için https://www.britishcouncil.org.tr/events/ielts-open-days sayfası ziyaret edilebilir.

Etkinlik tarih ve saatleri:

-11 ve 25 Mart 2020: 10:00 – 12:00 saatleri arası

British Council ofis: Maya Akar Center, Büyükdere Cad. No:102 Esentepe-Şişli