Southampton Üniversitesi ve British Council tarafından hazırlanan bu kursa, geçtiğimiz sene tüm dünyadan 120.000 kişi katıldı.

Geçtiğimiz senenin katılımcılarından %96'sı bu kursu önermektedir.

Etkili dil öğretim ve öğrenimi ile ilgili temel kavramları anlamak için bu kursa katılın. Bu kurs dil öğrenimi ve eğitimi konusunda size en güncel fikir, araştırma ve uygulamaları gösterecektir. 

Online kursumuza, bulunduğunuz yere bağlı olmaksızın istediğiniz yerden, istediğiniz zaman katılabilirsiniz.

 

Kurs süresi haftada yaklaşık 3 saat olmak üzere 4 haftalık bir periyodu kapsamaktadır.  

Kurs 19 Ekim'de başlayacak (başlama tarihinden sonra da katılım mümkündür) ve 15 Kasım'da sona erecektir. 

Bu kurs kimler için?

Bu kurs, İngilizce dil eğitimi gelişimi ve dil öğretimine ilgi duyan mezunlar içindir. Bu kurs, size İngilizce dil eğitimi ile ilgili mezuniyet sonrası eğitim imkânı verecektir. Kursa katılmak için herhangi bir ön bilgi gerekmemektedir. İngilizce dil eğitimi ve öğretimi konularına ilgi duyan herkese açıktır. 

Kursa katılın ve İngilizce dil öğretimi master programına burs kazanın

Online Master programının nasıl olacağını merak ediyorsanız online kurslarımıza ücretsiz olarak kaydolabilirsiniz. İngilizce Dil Öğretimi Online Master programımıza ödenmesi gereken ücretin bir kısmını karşılayacak bursa başvurma hakkı kazanabilirsiniz. Southampton Üniversitesi ve British Council tarafından hazırlanan Master programı hakkında daha fazla bilgi edinin. 

Kurs sertifikası alın

Kursa katıldığınızı göstermek için kişiye özel, dijital ve basılı olarak hazırlanan sertifikayı satın alabilirsiniz. Katılım Belgesi'ni nasıl satın alabileceğinizi öğrenin.