İngilizce dil öğretimi için küresel ödüller

Bu yıl on yedincisi düzenlenen ELTons ödülleri ile dünyanın dört bir yanında İngilizce öğrenenlere ve öğretenlere yeni yöntemler sunan en özgün dersleri, yayınları, projeleri, uygulamaları ve platformları kutluyoruz.Bu ödüller ayrıca, özgün yaklaşımları ile İngilizce dil öğretiminin ve öğreniminin geleceğini şekillendirmeye yardımcı olan kurum, ekip ve bireyleri ödüllendirerek takdir ediyor.

BAŞVURULAR İÇİN ÖDÜL KATEGORİLERİ

1.Kurs inovasyonu alanında mükemmellik – Öğrencilerin, İngilizce dil yeterliliğinde ileri seviyelere ulaşmalarına yardımcı olmak amacıyla yeni içerikler, formatlar veya ortamlar kullanılan kurslar.

2.Öğretmen kaynaklarında yenilik – Öğretmen eğitimi, eğitimler veya sürekli mesleki gelişim yoluyla İngilizce dil eğitimi profesyonellerini destekleyen kaynaklar.

3.Öğrenci kaynaklarında inovasyon – İngilizce öğrenenlerin kelime bilgisi, dil bilgisi, akıcı konuşma, kavrama ve üretkenlik becerileri veya öğrenim görmek, yaşam ve/veya çalışmak için gerekli dil becerilerindeki yeterliliğini geliştirmek amacıyla yenilikçi araçlar kullanılan hizmetler, etkinlikler, materyaller veya çalışmalar.

4.Dijital inovasyon – Kaliteli İngilizce dil öğreniminden faydalanmak için en yeni teknolojilerin veya mevcut teknolojilerin özgün bir biçimde kullanılması gibi dijital teknoloji veya ortamların kullanılması.

5.Yerel inovasyon (Cambridge Assessment English ortaklığında) – Dünya çapındaki belirli yerel ihtiyaçların yerel, ulusal veya bölgesel bağlamda karşılanabilmesi için yenilikçi kaynaklar veya projeler.

 

Başvuru için son tarih: 8 Kasım 2019 Cuma

Detaylı bilgilendirmeler ve başvuru kılavuzu için English Agenda sayfamızı ziyaret edin.