İngiltere'de Eğitim Günleri

İngiltere'de Eğitim Günleri, fuar formatında ve İstanbul ve Ankara'da gerçekleşti. Etkinlik tarih ve yerleri aşağıdadır: 

  • İstanbul: 14 Ekim 2017 Cumartesi - 11.00 - 17.00 – Fairmont Quasar İstanbul
  • Ankara:  15 Ekim 2017 Pazar  - 14.00 - 18.00 –  Ankara HiltonSA

British Council, her yıl öğrencileri, velileri, eğitim danışmanlarını ve İskoçya, Kuzey İrlanda, Galler ve İngiltere’den eğitim kurumlarını bir araya getirmek amacıyla İngiltere’de Eğitim Günleri etkinliğini düzenlemektedir.

Etkinlik ziyaretçilerin Birleşik Krallık’ın saygın eğitim kurumlarından temsilcilerle tanışmasına ve Birleşik Krallık’ta eğitim ve burs seçenekleri hakkında ilk elden bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır.

İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda'dan 34 üniversite Ekim ayında Birleşik Krallık'taki eğitim ve burs fırsatlarını tanıtmak üzere Türkiye'ye geldi.

British Council müşterileri, tedarikçileri ve çalışanlarına saygılı ve adil davranmayı, onların itibar ve güvenini kazanmalarını sağlayacak yüksek eşitlik standartlarını korumayı taahhüt eder. Eşitlik Politikamız, karar verme sürecinde transeksüel, HIV / AIDS statüsü, sivil ortaklıklar da dahil olmak üzere medeni hal, gebelik ve doğum, yaş, engellilik, cinsiyet ve/veya siyasi düşünce, ırk/etnik köken, din ve inanç, cinsel yönelim, sosyo-ekonomik geçmiş, hükümlülük durumu, sendikal faaliyet ve üyelik, iş modeli, bakmakla yükümlü olduğu/olmadığı kişiler esaslarında ya da başka gerekçelerle müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza haksız ayrımcılık yapılmaması esasına göre hareket edeceğini taahhüt eder.

Bu bölümde