University of the Arts London (UAL) Dil Merkezi

Dil Merkezi University of the Arts London (UAL)’a bağlıdır. UAL sanat ve tasarım alanında eğitimde uzmanlaşmış Avrupa’nın en büyük üniversitesidir. Dil Merkezi, İngilizce programlarından birine veya Sanat, Tasarım, Moda veya İletişim ile birlikte İngilizce öğrenme imkanı sunan programlara katılmak üzere dünyanın dört bir yanından öğrencilere ev sahipliği yapar. UAL’da bulunan Dil Merkezi ile ilgili bilmeniz gereken en önemli 10 özellik:

1. Rektörlüğünü Turner ödüllü sanatçı  Grayson Perry'nin yürüttüğü University of the Arts London (UAL), bünyesindeki dil merkeziyle dünyanın en önde gelen güzel sanat üniversitelerinden biridir.

2. Alanında uzman ve deneyimli İngilizce öğretmenleriyle çalışır..

3. Merkezinde, öğrencilerine geniş yelpazede kurs ve konaklama imkanları sunar..

4. Sanat, tasarım, moda ve iletişim alanlarında yaratıcılığı teşvik eden Plus derslerinin yanı sıra, Genel ve Akademik İngilizce, IELTS hazırlık kursları ve özel konuşma kulüpleriyle öğrencilerini eşsiz fırsatlarla tanıştırır.

5. British Council akrediteli Dil Merkezi, English UK derneğine üyedir.

6. Londra'nın göbeğinde yer alan UAL Dil Merkezi; British Museum, National Gallery, Covent Garden ve London Eye gibi şehrin adeta simgesi haline gelmiş turistik yerlere yürüme mesafesindedir.

7. Yıl boyu ve yoğun yaz dönemi kurslarına katılmak için Dil Merkezi’me dünyanın dört bir yanından öğrenci gelir.

8. Eğitime alt-orta seviyede başlayan sınıflarında 16 yaşından büyük öğrenciler eğitim görüyor.

9. Üniversitenin tüm tesislerden faydalanabilen öğrencileri, UAL Sosyal Programı kapsamında, kampüste, Londra'da ve diğer şehirlerde düzenlenen heyecan dolu etkinliklere katılıyor.

10. 18 yaşından küçük öğrencilerinize sunduğu imkanlarla gurur duyuyor.

Dış bağlantılar