Loughborough College ile ilgili 10 önemli bilgi

1. EŞSİZ FIRSATLAR
Uluslararası öğrencileri eğitimlerini tamamladıktan sonraki eğitim hayatlarını hem Loughborough Kolej’de hem de Birleşik Krallık'ın önde gelen üniversitelerinde, başarıyla sürdürüyor. 

2. ÖĞRENCİ HAYATI
Öğrenciler öğrenci deneyimi  açısından ilk sırada yer alan Loughborough Öğrenci Birliği'ne doğrudan üyelik hakkı kazanarak, 100'den fazla spor kulübü ve dernekle tanışma fırsatını yakalıyor. 

3. OLAĞANÜSTÜ TESİSLER
Kolej son üç yılda öğrencilere eğitim, öğretim ve sosyalleşme açısından en yeni fırsatları sunmak amacıyla 30 milyon İngiliz sterlini tutarında yatırım yaptı.  Öğrencilerinin çalışması ve boş vakitlerini değerlendirmesi için geniş alanlar, harika yemekhaneler ve zengin bir kütüphane inşa etti. 

4. SPOR İMKANLARI
Kapalı spor salonu, stadyum, Olimpik yüzme havuzu ve daha pek çok birinci sınıf spor tesisiyle Loughborough Kolej ve Loughborough Üniversitesi, eşsiz fırsatları öğrencilerinin ayağına getiriyor.  Kolej’de tam donanımlı bir spor salonu, dans ve jimnastik stüdyosu, saç bakım ve güzellik salonu ve yepyeni bir spa merkezi bulunuyor. 

5. ESNEK PROGRAMLAR
Esnek İngilizce öğrenim programları sayesinde öğrencileri, haftada kaç saat ders alacaklarını kendileri belirleyebiliyor.  Sizler de bu kolejde hem genel amaçlı hem de IELTS'e yönelik İngilizce eğitimi alabilirsiniz. English UK üyesi olan kolej British Council akreditasyonuna da sahiptir.

6. İNGİLİZCE DESTEĞİ
Uluslararası öğrencilere tüm bölümlerde İngilizce desteği sağlar. Bu sayede öğrenciler Birleşik Krallık'taki eğitim imkanlarından daha verimli faydalanabiliyor.

7. ÖZEL DESTEK
Birleşik Krallık'a gelmeden önceki hazırlık sürecinizde ve Loughborough College'taki eğitim hayatınız boyunca Uluslararası Öğrenci Destek Ekibi, sizlere her konuda yardımcı olmaya hazır. Vize işlerinizde, yerel sağlık kuruluşuna kayıt olurken ve banka hesabı açarken size her türlü desteği sağlar. 

8. LOUGHBOROUGH'DA YAŞAM
Kampüsteki birbirinden güzel öğrenci konutları, Kolej’den ve Loughborough'nun yaşam dolu şehir merkezinden sadece birkaç dakikalık uzaklıkta. 

9. ULUSLARARASI BİR ORTAM
Loughborough Koleji, 40 farklı ülkeden öğrenciye kapılarını açıyor ve Öğrenci Birliği her sene uluslararası öğrencilere yönelik özel etkinlikler ve geziler düzenliyor. 

10. EŞSİZ BİR EĞİTİM
Yüksek standartlardan taviz vermeyen eğitmen kadrosu ve bir asrı aşkın deneyimiyle Loughborough Kolej, öğrencilerine başarı yolunda ışık tutuyor. 

Dış bağlantılar