Study UK mezun için kariyer gelişimi atölyesi, mezunların mesleki gelişimine katkıda bulunmak amacıyla tasarlanmış bir atölye çalışmasıdır. Etkinliğimiz 09.00-17.00 arası Taksim civarında gerçekleştirilecektir. Katılımcılara adres bilgisi kayıt tamamlandıktan sonra iletilecektir.

Katılımcı, en az bir dönem için Birleşik Krallık'taki bir Birleşik Krallık Üniversitesin'de eğitim almış olmalı veya Birleşik Krallık dışındaki tanınmış veya listelenmiş bir Birleşik Krallık Üniversitesi tarafından diploma almaya hak kazanmış olmalıdır.

Atölyede, adaylar iş hayatlarında sahip olmaları gereken becerileri ve davranış biçimlerini göstermeye yönelik yetkinlik bazlı mülakat provaları yapılacaktır. Mülakat sonucunda bir kişi British Council ofisinde tüm gün ekiplerin çalışmalarına eşlik edecektir. 

British Council, verdiğiniz bilgileri kaydınızı değerlendirirken kullanacaktır. Başvuru şartlarını kabul etmek, bize kişisel bilgilerinizi kullanma hakkı vermeniz anlamına gelir.

British Council, Birleşik Krallık Veri Koruma yasalarına ve uluslararası kabul gören standartları karşılayan diğer ülkelerdeki kanunlara uymakla yükümlüdür.

Elimizde sizinle ilgili bulunan bilgilerin bir kopyasını isteme ve bu bilgilerdeki tutarsızlıkların düzeltilmesini talep etme hakkına sahipsiniz. Kişisel bilgilerinizin nasıl kullandığı konusunda endişeleriniz varsa, ayrıca bir gizlilik düzenleyicisine şikâyette bulunma hakkınız vardır. Ayrıntılı bilgi için, web sitemizin www.britishcouncil.org/privacy adresinde yer alan Gizlilik bölümünden bilgi alabilir veya StudyUK.Turkey@britishcouncil.org  adresinden British Council ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.