Shakespeare Yaşıyor

Shakespeare'in eserlerini kutladığımız etkinlik ve faaliyetlerde siz de bize katılın. Shakespeare'i ölümünün 400. Yıldönümü olan 2016 yılında anacağız.

Shakespeare Yaşıyor Hakkında

shakespearelives.org sitesini ziyaret ederek “Shakespeare Yaşıyor” programı hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilir ve bütün kaynakları bir arada keşfedebilirsiniz.

Complete Walk kısa filmleri Opens in a new tab or window.

James Norton, David Harewood, Gemma Arterton ve Dominic West dahil olmak üzere pek çok yıldız oyuncuyla birlikte, 37 yeni Complete Walk kısa filmi (her oyun için bir tane) tüm dünyada stüdyo dışında çekildi. Buradan izleyebilirsiniz..  Sadece sınırlı bir süre için!

İngilizceyi Keşfetme: ücretsiz online dersler Opens in a new tab or window.

İngilizce mi öğreniyorsunuz? Shakespeare seviyor musunuz? İkisini birleştirin ve dünyanın her yerinden insanlarla birlikte öğrenin.

Shakespeare Fotoğrafta Yaşıyor Opens in a new tab or window.

Shakespeare Fotoğraflarda Yaşıyor yarışmasının kazananlarını öğrenin.

Shakespeare Bilimde Yaşıyor Opens in a new tab or window.

Shakespeare Bilimde; zehirlerde, iksirlerde ve ilaçlarda yaşıyor. Shakespeare tarzı karışımlar gerçekten işe yarıyor mu?

Shakespeare Komedide Yaşıyor Opens in a new tab or window.

Sizce Shakespeare komik mi? Öfke ve korkudan, aşk ve mutluluğa kadar akla gelebilecek bütün insan duyguları hakkında öyküler yazdı. Ama acaba mizah öyküleri günümüzde biraz daha fazla kırılgan değiller mi?

Shakespeare Shools' Pack'de yaşıyor Opens in a new tab or window.

Okul çağındaki çocukların Shakespeare'in eserleriyle günümüzde bağlantı kurabilmeleri için kaynaklar içeren bir eğitim paketi.

Öğrenciler için İngilizce öğrenme materyalleri Opens in a new tab or window.

İngilizce öğreniyor musunuz ya da öğretiyor musunuz? Online ders içeriklerinden videolara ve quizlere kadar değişik içerikli öğrenme materyallerimize bakın.