SEE Into the Future 2014

Geleceğe Bakış Konferansı

Doğu ve Güney Avrupa ile Orta Asya ülkeleri ile mesleki beceriler, girişimcilik, işe alım gibi konular hakkında önemli gelişmeleri tartıştığımız girişimimizin bir parçası olabilirsiniz. Uluslararası iş ortaklarımız ile birlikte Kazakistan, İngiltere, ve diğer komşu ülkelerin kamu sektörü, üniversite, yüksek okul ve iş dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getireceğiz.

Geleceğe Bakış Astana konferansı 18 ve 19 Kasım 2014 tarihlerinde Kazakistan’ın Astana şehrinde gerçekleştirildi. Konferans hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

#SeeIntoTheFuture bir konferanstan daha fazlası.

Eğer öğrenciyseniz veya Birleşik Krallık’taki bir eğitim kurumundan mezunsanız, iş dünyası ve üniversitelerle gerçekleştirdiğimiz online tartışmaları izlemenizi öneririz.

İngiltere’den ve diğer ülkelerden uluslararası uzmanların mesleki beceriler, girişimcilik, ve işe alım gibi konulardaki düşüncelerini merak ediyorsanız online makalelerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bu girişimde herkes için bir şey var – web sitemizi ziyaret ederek #SeeIntoTheFuture ile geleceği görebilirsiniz.

Geleceğe Bakış Konferansı İstanbul - Şubat 2014

Eğer konferansa katılma fırsatına sahip olamadıysanız konferans hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Geleceğe Bakış Konferansı'nın video kayıtlarına bakabilirsiniz.

Dış bağlantılar