Ulusların geliştirilmesi ve kültürler arası bağlantların sağlamlaştırılmaso: eğitim politikası, ekonomik kalkınma ve katılım

3 Mayıs Salı - 5 Mayıs Perşembe 2016, Cape Town

Yüksek Öğretim alanında çeşitliliğin yaygınlaştırılması ile için nasıl bir fark yaratılabilir? Güçlü ve açık ekonomiler yaratmak için yüksek öğretimde kalite güvencesinin rolü nedir? Benzer soruların cevaplarını tartışmak ve dünyanın farklı yerlerinden gelen eğitim liderleri ile buluşmak için Going Global 2016 Konferansına katılın

Going Global, dünya eğitim liderlerinin uluslararası yüksek öğretim ve diğer eğitim sorunlarının, bu alanlardaki zorlukların ve olası işbirliklerine dayalı çözümlerin tartışıldığı açık bir forumdur.

İlk kez 2004 yılında gerçekleştirilen Going Global, o zamandan bu zamana iki yılda bir düzenlenen bir etkinlik olmaktan çıkıp, bir yıl Birleşik Krallık'ta ve bir yıl başka bir dünya şehrinde olmak üzere yıllık olarak düzenlenen bir etkinlik haline geldi. Konferansa her yıl yüksek öğretim alanları ile uluslararası eğitim ile ilişkili diğer birçok sektörden 1000'e yakın lider katılıyor.

Going Global 2016'da aşağıdaki belirtilen başlıklar üzerinden zorunlu olmayan eğitim konusu irdelenecektir:

  • Eğitim politikası: yerel öncelikler, ulusal sistemler ve küresel faktörler
  • Ekonomik kalkınma: beceriler, işletmeler, araştırma ve inovasyon
  • Katılım: demokrasi, sosyal adalet ve uluslararası ilişkiler

Kayıt

3 Mayıs Salı - 5 Mayıs Perşembe 2016 tarihleri arasında Cape Town'da gerçekleştirilecek Going Global 2016 Konferansına kaydınızı yaptırın.

Erken kayıt: 12 Şubat 2016 Cuma gününe kadar 

Katılımcılar için kayıt: 15 Nisan 2016 Cuma gününe kadar 

Kayıt ve konferans ücretleri ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Kurumlar için sponsorluk ve stand fırsatları

Sponsorluk paketleri, yüksek bir görünürlük sağlar ve uluslararası eğitim liderleri ile yüksek öğretim alanında karar vericilere kendinizi tanıtarak dünya çapında bir profil oluşturma şansı verir

Going Global haber bülteni

Konferans ile ilgili en son haberleri ve bilgileri takip etmek için Going Global haber bültenine de kayıt olabilirsiniz.

Going Global 2015

Geçen yıl Londra'da düzenlenen Going Global 2015 Konferansı, iki gün boyunca 1300'ün üzerinde kişinin katılımıyla büyük bir başarıya ulaştı.