Görselde beyaz bir kapı, yazı dolu bir duvar ve bir heykel görünüyor. duvarın 1^3lük kısımı geçişli sarı, pembe yeşil renklerdeki daire ve üçgenlerden oluşuyor. Kapının arkasında birçok broşür var. Heykelin durduğu büste beyaz bir kulaklık asılı duruyor.

Online sergi avı başlasın!

YerelÖtesi İş Birliği dijital sergisiyle ilgili bilgilerin peşine düşeceğiniz bir sergi avı oynamaya, haftanın en iyisi olmaya ve eğlenmeye hazır mısınız? 

İnternet üzerinden gerçekleşecek sergi avımıza katılın. Bilgi dağarcığınıza ve YerelÖtesİ İş Birliği dijital sergisinin web sayfasındaki bilgileri en hızlı şekilde bulma yeteneğinize bağlı olarak, haftanın En İyi On Oyuncusu listesine girme şansını yakalayın. 

ONLINE SERGİ AVI OYUNUNU NASIL OYNAYACAKSINIZ? 

  • Sergi Avı’na girin; siz oynamaya başladığınızda kronometre de çalışmaya başlayacak.
  • Avı tamamlamak için soruların tamamını yanıtlamış olmanız gerekiyor; atladığınız bir soru olursa sistem sizi uyaracak.
  • Av oyununda yaklaşık altı soru bulunuyor ve ortalama bitirme süresi 3-5 dakika sürüyor. Daha kısa sürede tamamlamak, sizin bilgi düzeyinize ve hızınıza bağlı.  
  • Her soruda, cevabı nerede bulabileceğinize dair bir ipucu gizli. 
  • Oyunu bitirdikten sonra skorunuzu ve hangi soruları doğru yanıtladığınızı göreceksiniz. 
  • Oyunu hafta boyunca dilediğiniz kadar sık oynayabilirsiniz; en yüksek on skor, 'En İyi On Oyuncu' listemizde yayınlanacak. 

SONUÇLARA NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ? 

Her Cuma, haftanın En İyi On Oyuncusunu Facebook ve Instagram sayfamızda duyuracağız. 

EN İYİ ON OYUNCU LİSTESİNE NASIL GİREBİLİRSİNİZ? 

Sergi avına katıldıktan sonra, kullanıcı adınızın En İyi On Oyuncu listesinde görüntülenebilmesi için izin vermenizi isteyeceğiz. E-posta adresinizi yalnızca En İyi On Oyuncu listesine girmeyi başardığınız taktirde, sizi bilgilendirmek için kullanacağız. Kişisel bilgilerinizin hiçbiri (Kullanıcı adınız hariç) kamuyla paylaşılmayacak. 

SERGİ AVI OYUNU BAŞLASIN! İYİ ŞANSLAR!

Share this