Görselin 1/3'lük kısımında, sağ tarafta genç bir kız profil açısıyla oturuyor. Önünde bir laptop var ve ekrana bakarak yazı yazıyor. Görsel fonu bulanık ve 3-4 tane cam ile bordo bir sütun var. Kızın omuz hizasından uzun saçları var ve siyah renkte. Üzerinde haki renkli bir bluz var.

IELTS testinin ortak yürütücüsü olarak, uzmanlığımızı kullanarak test gününe hazırlanıp, istediğiniz puanı almanız için buradayız. Kurslarımız size öğretmenlerle birebir çalışıp, teste kendinize güvenerek girmeniz için gereken beceri ve teknikleri kazandırır.

Bütün kurslar internet üzerinden yüz yüze kursların yanı sıra kendi kendine çalışma bölümlerini içerir ve kendinize güveninizi geliştirip test gününe hazır hale gelmenizi sağlar. Kurslar dil öğretimi ve test hazırlığı konularında deneyimli British Council öğretmenleri tarafından verilir.

İhtiyaçlarınızı doğrultusunda aşağıdaki kurslardan birini seçin ve IELTS testinize hazır olduğunuzdan emin olun.

Mevcut kurslar:

Haftasonu Yoğunlaştırılmış Kurs

Kurs süresi 8 saat
Kurs ücreti € 49.99
Ders saatleri Cumartesi ve Pazar | 10.00–14.30 (30 dk.lık ara ile birlikte)

Kurs kimler içindir?

Bu kurs yakın gelecekte bilgisayar üzerinden Akademik IELTS testine girecek olan ve özellikle testin Konuşma ve Okuma bölümlerine hazırlanmaya yoğunlaşan öğrenciler içindir.

Kurs nasıl verilir?

Bu kurs Zoom üzerinden yüz yüze dersler yoluyla gerçekleşir. Haftasonu boyunca okuma ve yazma testleri hakkında belirli strateji ve teknikleri öğrenecek, düzenli deneme testleri yapacak ve bireysel geribildirim alacaksınız.

Kayıt olun

IELTS Okuma ve Yazma Kursu

Kurs süresi 3 hafta (27 saat)
Kurs ücreti € 119.99
Ders saatleri Her hafta 4 saatlik yüzyüze dersler ve 5 saat rehberli çalışma.

Kurs kimler için?

Bu kurs bir ay içinde bilgisayar üzerinden Akademik IELTS testine girecek olan ve Okuma ile Yazma bölümlerinde kendilerini önemli ölçüde geliştirmek isteyen öğrenciler içindir.

Kurs nasıl verilir?

Bu kurs internet üzerinden Zoom yoluyla yüz yüze dersler olarak gerçekleşir. Aynı zamanda testin yapısını anlayıp evde çalışma stratjileri ve etkinliklerinin paylaşıldığı rehberli öğrenme materyallerine de erişim sağlayabileceksiniz.

Kurs süresince düzenli okuma ve yazma testleri ile ilerlemenizi takip edeceğiz ve öğretmeniniz aldığınız puanlar doğrultusunda size kişisel geribildirim sağlayacak.

Kayıt olun

IELTS Dört Beceri Kursu

Kurs süresi 5 hafta (45 saat)
Kurs ücreti € 149.99
Ders programı Haftada 4 saatlik yüzyüze ders ve 5 saatlik rehberli çalışma.

Kurs kimler içindir?

Bu kurs bilgisayar üzerinden Akademik ya da Genel Eğitim IELTS testine girecek ve testin her dört bölümüne de yoğunlaşmak isteyen öğrenciler içindir.

Kurs nasıl verilir?

Bu kurs internet üzerinden Zoom yoluyla yüz yüze dersler olarak gerçekleşir. Aynı zamanda testin yapısını anlayıp evde çalışma stratjileri ve etkinliklerinin paylaşıldığı rehberli öğrenme materyallerine de erişim sağlayabileceksiniz.

Kurs süresince testin her dört bölümüyle ilgili düzenli deneme testleri yoluyla ilerlemenizi takip edeceğiz. Öğretmeniniz aldığınız puanlar doğrultusunda size kişisel geribildirim sağlayacak ve puanınızı artırmanız için testin belirli bölümlerinde kullanabileceğiniz farklı stratejileri size anlatacak.

Kayıt olun

Şartlar ve koşullar

Internet üzerinden sınıflarda minimum kapasitesinin beş öğrenci olduğunu belirtmek isteriz. Kurs döneminde öğrenci sayısı beşten az olduğunda kurs açmamız mümkün olmayacaktır.

Kursu etkili şekilde takip edebilmeniz için Intermediate ya da B1 düzeyinde İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekir. Ücretsiz İngilizce testimizi yaparak puanınızı kontrol edebilirsiniz.

Ödemeler kurs başlamadan 72 saat önce sadece kredi ya da banka kartıyla yapılabilir. Kurs ücreti kısmi olarak ya da taksitle ödenemez.