Fikirler Hayatları Değiştirir

Daha iyi bir dünya yaratabilecek sağlam bir dijital fikriniz mi var? Yarışmamıza katılarak £20.000 kazanma ve Birleşmiş Milletler'in Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinin altı hedefinden birini gerçekleştirmeye yönelik girişime destek olmak üzere Dijital, Ortaklıklar ve İnovasyon ekibimizle çalışma şansı elde edin.

Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri nelerdir?

Küresel Hedefler olarak da bilinen Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri, herkese daha iyi ve daha sürdürülebilir bir gelecek inşa etme yolunda kılavuz görevi görmektedir. Aklınızdaki dijital fikir bir veya daha fazla kalkınma hedefine yönelik bir çözüm sunmalıdır.

Fikriniz seçilirse, £20.000 para ödülünün yanı sıra, çalıştığımız 100'den fazla ülkedeki insanlara ulaşmak amacıyla fikrinizi gerçekleştirmek ve tanıtmak için British Council ile çalışma fırsatı elde edeceksiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Fikirler Hayatları Değiştirir yarışması, dünyanın dört bir yanından bireylere ve ölçeği fark etmeksizin tüm kurumlara açıktır. Yarışmaya başvurmak için, fikrinizin dünyayı ne şekilde değiştirebileceğini en fazla 250 kelimeyle anlatarak, online başvuru formunu 23 Kasım gece yarısına (Birleşik Krallık saatine göre) kadar doldurmalısınız. Finalistler 30 Kasım'da, yarışmanın iki kazananı ise 21 Aralık öğle saatlerinde açıklanacaktır.