British Council ile IELTS’e 1 Aralık 2019 - 30 Ocak 2020 tarihleri arasında girin, seçtiğiniz bir ülkeye 2500 TL değerinde uçak bileti kazanma şansını yakalayın! 

Dünyanın en popüler İngilizce dil yeterliliği testi IELTS, yurt dışında çalışmak, öğrenim görmek veya yaşamak istiyorsanız size yeni kapılar açar ve hayallerinizin gerçekleşmesine yardımcı olur.

Şimdi, IELTS testine girerek hem İngilizce dil yeterliliğinizi kanıtlayabilir, hem de çekilişe katılarak 2500 TL değerinde yurt dışı uçak bileti kazanabilirsiniz!

01 Aralık 2019 – 27 Ocak 2020 tarihleri arasında British Council ile IELTS sınavına girin, kayıt sürecinde size verilen referans numarasını ieltskazandiriyor@britishcouncil.org.tr adresine mail atın, ve çekilişe katılın!

Çekiliş ödülü:

• Seçtiğiniz bir ülkeye 2500 TL değerinde uçak bileti

IELTS ile Kazan Kampanya Katılım Koşulları

1.Bu kampanya, British Council Türkiye tarafından düzenlenmektedir.

2.Kampanyaya, 01 Aralık 2019 - 27 Ocak 2020 tarihleri arasında kağıt-kalem veya bilgisayar üzerinden IELTS sınavına giren kişiler katılım gösterebilir. 

3. Kampanyaya, IELTS Akademik veya Genel Eğitim sınavlarına giren adaylar katılım gösterebilir.

4. Kampanya IELTS UKVI testi için geçerli değildir.  

4.Kampanya, https://www.britishcouncil.org.tr  adresli internet sitesinde gerçekleştirilecek olup; 01.12.2019 tarihinde başlayacak ve 30.01.2020 tarihinde saat  23.59’da sona erecektir.

5.Birleşik Krallık’ta, 7 Ocak 2020 ve 7 Şubat 2020 tarihlerinde yapılacak iki ayrı çekiliş ile birer kişi 2500 TL değerinde yurtdışı uçak bileti kazanacaktır. Biletler, Libra Turizm ve Tic. Ltd. Şti. tarafından temin edilecektir.

6.Yarışma ödülü aşağıdaki gibidir.

İki adet yurtdışı uçak bileti (Bilet 2500 TL’yi geçemez. 2500 TL’den fazlası ve biletin alınmasında oluşabilecek bilet değişiklik masrafları kazanana aittir. Bilet ücretinin 2500 TL’den az olması durumunda kalan tutar kazanana ödenemez.)

7.Biletleme işlemi, 11 Şubat – 20 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilmelidir.

8.Uçak bileti talihlisi biletini, 30 Kasım 2020 tarihine kadar kullanabilme hakkına sahiptir.

9.Kazananlar, 9 Ocak 2020 ve 10 Şubat 2020 tarihlerinde  www.britishcouncil.org.tr adresinde ve British Council Türkiye sosyal medya hesaplarında ilan edilecektir.

10.British Council, çekiliş kazananları ile IELTS testi kayıt sisteminde sağladıkları kontak bilgilerini kullanarak iletişime geçecektir.

11.Çekilişe 18 yaşından küçükler, British Council çalışanları ve birinci derece akrabaları katılamaz.

12.Kampanya dahilinde istatistiki amaçlı bazı bilgiler talep edilebilir. 

13.Tüm kazananların ödüllerini alabilmeleri için IELTS testine kaydoldukları isimleri ile aynı ismin yer aldığı nüfus cüzdanlarını ibraz etmeleri zorunludur. Kayıt isimleriyle aynı isimde nüfus cüzdanlarını ibraz edemeyen kullanıcıların hakları bir sonraki kullanıcıya devredilir.

14.Bir kişi kampanyada birden fazla ödül kazanamaz.

15.Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

16.Katılımcılar tarafından yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan, British Council sorumlu tutulamaz.

17.British Council  kampanya boyunca ve sonrasında, öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıları, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen çekiliş hakkı, anket katılımı vb. her türlü işlem veya kazanılan ödülleri tespit etmesi durumunda, katılımcının bütün kampanya verilerini, çekiliş hakkını, ödül hakkını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.

18.Katılımcıların, kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran British Council tarafından yapılacaktır.

19.Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, British Council kampanya ve kampanya uygulama kayıtları esas alınacaktır.

20.British Council bu kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

21.British Council bu kampanyaya katılan herkese, tüm ürünleri veya kampanyaları ile ilgili tanıtım amaçlı, katılım veya ödül sunumu için bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme hakkını saklı tutar.

22.British Council bu kampanyayı, önceden duyurmak koşulu ile istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman ödüller dahil dilediği değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

23.British Council, kazanan talihlilerin isim ve fotoğraflarını British Council’ı tanıtmak amacıyla sosyal medya hesaplarında ve diğer çevrimiçi platformlarda kullanma hakkını saklı tutar.

24.Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.