Students studying for IELTS

Dünya çapında İngilizce öğretimi ve sınavları konusunda 80 yılı aşkın bir tecrübeye sahibiz. 140'dan fazla ülkede İngilizce dil yeterliliğine sahip olmak isteyenlere yardımcı oluyor ve hayatta karşılarına çıkan fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmalarını sağlıyoruz. Bu büyük birikim sayesinde, İngilizce dil sınavınız için bizi seçtiğiniz takdirde, sizinle en iyi şekilde ilgileneceğimizden emin olabilirsiniz. 

İşte milyonlarca kişinin IELTS sınavında British Council’ı seçme nedenlerinden yalnızca bir kaçı:

  • Uzman desteği: Video ve kitaplardan interaktif online kurslara dek, sınavda başarılı olmanıza yardımcı olacak en iyi hazırlık materyalleri.
  • Ücretsiz kaynaklar: Road to IELTS, British Council’ın hazırladığı popüler hazırlık kursudur. IELTS için kaydınızı bizimle yaptırdığınızda ayrıca 30 saat ücretsiz eğitime hak kazanacaksınız.
  • Size uygun sınav tarihi ve yeri: 100’ü aşkın ülkede 500’den fazla sınav merkezimiz var. Bu da, sınava ne zaman ve nerede gireceğiniz konusunda birçok seçeneğiniz olduğu anlamına geliyor. British Council ile Türkiye’de 5 farklı şehirde IELTS sınavına girebilirsiniz (Adana, Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir).
  • Kolay kayıt: IELTS sınavı için kaydınızı online olarak yapabilirsiniz.
  • Çabuk sonuç: Sınav sonuçlarınızı, sınav tarihinden 13 gün sonra online olarak görebileceğinizi garanti ediyoruz.

Ayrıca ISIC Birliği ve StudyPortals ile Global Eğitim Ödülü imkânı sunuyoruz. Global Eğitim Ödülleri ile ilgili fırsatlar hakkında daha çok bilgi edinin. 

Adayların yorumları 

“Web sayfanız çok iyi, aradığımı kolayca bulabildim.” Khumoin, 29 Şubat 2016

“Çok detaylı ve titiz çalışıyorsunuz, teşekkürler.” Demet, 22 Mayıs 2016

“British Council çalışanları her seferinde kibar bir şekilde sorularımı cevapladılar ve beni yönlendirdiler. Çok teşekkür ederim.” Navin, 14 Aralık 2016

“Şimdiye kadar karşılaştığım en iyi çağrı merkezi, müthiş sorun çözücü.” Mert, 19 Aralık 2016

“E-mailime çok hızlı cevap aldım. Verilen bilgiler çok yardımcı oldu. Teşekkür ederim.” Selen, 12 Ocak 2017