Fiziksel ortamdaki testlerin Covid-19 yüzünden yapılamadığı şu günlerde, IELTS Indicator, İngilizce dil becerilerinizi kanıtlayabileceğiniz online bir testtir.

IELTS Indicator hakkında

Bu test, resmi bir IELTS ürünüdür ve dört temel beceri alanını ölçer:

  • Dinleme
  • Okuma
  • Yazma 
  • Konuşma

Puanlarınız, yedi gün içinde size bildirilir – hem her bir bölüm için hem de toplam belirleyici puanınız gönderilir. IELTS Indicator’ın fiziksel olarak alacağınız bir IELTS testinin yerine geçmediğini hatırlatmak isteriz.

IELTS Indicator’ın temel faydaları

Güvenlik
Online bir test olduğundan, evinizde güvenle ve rahatlıkla bu teste girebilirsiniz.

Erişilebilirlik
Testler her hafta aynı saatte yapılır – sadece güvenli internet tarayıcınıza giriş yapmanız yeterlidir.

Güvenilirlik
Testiniz IELTS test uzmanları tarafından değerlendirilip canlı test soruları kullanılarak yapıldığından eğitmenler, teste giren kişilerin becerilerinin güvenilir biçimde ölçüldüğünden emin olabilirler.

Test nasıl yapılır?

IELTS Indicator canlı olarak yapılan ve her hafta belirlenen saatte başlayıp sabit süresi olan bir testtir. Testin Dinleme, Okuma ve Yazma bölümlerini bir oturumda alırsınız. Konuşma bölümü ise diğer bölümlerden birkaç gün önce ya da sonra gerçekleşir.

IELTS Indicator’ı kimler kabul eder?

Fiziksel olarak teste girmenin mümkün olmadığı bu dönemde, üniversite ve diğer eğitim kurumlarının, başvuru yapan kişilerin İngilizce dil becerilerini ölçmek için IELTS Indicator’ı kullanmalarını öneriyoruz. Lütfen üniversitenizle iletişime geçip IELTS Indicator’ı kabul edip etmediklerini öğrenin.

Ücret

IELTS Indicator test ücreti vergiler dahil 149 USD’dir.

Lütfen kredi kartınızın aşağıdaki özelliklere sahip olduğundan emin olun:

1. Kartınız İnternet alımlarına / uluslararası işlemlere açık olmalıdır.

2. Mevcut limit testi satın almak için yeterli olmalıdır. 

3. ABD Doları cinsinden ödeme yapabilmek için Visa, Mastercard, American Express, JCB, Dinnersclub veya Discover olmalıdır.

Dış bağlantılar