Bilgisayar üzerinden IELTS, IELTS testine girmenin yeni bir yoludur. Test katılımcılarının Okuma, Dinleme ve Yazma bölümlerini bir bilgisayarda almasına olanak sağlarken, Konuşma bölümü eğitimli bir IELTS sınav görevlisi ile yüz yüze gerçekleştirilir.

İngilizce  öğretmenlerinin bilgisayar üzerinden IELTS hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olmak için IELTS uzmanımızla bir dizi online web semineri düzenliyoruz. Seminer sırasında, genel IELTS deneyimi hakkında konuşacağız ve daha sonra bilgisayar üzerinden IELTS'in özelliklerine odaklanacağız. Bu, bu test biçimini daha iyi anlamanıza ve bu bilgileri sınava hazırlanmakta olan öğrencilerinizle paylaşmanıza yardımcı olacaktır.

Oturumun sonunda, IELTS ile ilgili tüm sorularınızı cevaplayacağız, bu yüzden hazırlıklı olduğunuzdan emin olun!

NASIL KAYIT OLUNUR?

Kayıt olduktan sonra, seminer odasına nasıl erişeceğinize dair ayrıntılı talimatları içeren bir onay e-postası göndereceğiz. Online seminerden bir gün önce size bir hatırlatma göndereceğiz.

YAKLAŞAN SEMİNERLER

Tarih

Konu

17 Mart 2020 | 15.30 Bilgisayar üzerinden  IELTS

 

Lütfen daha fazla bilgi edinmek ve yaklaşan test tarihlerinı görmek için bilgisayar üzerinden IELTS hakkında bilgileri bulabileceğiniz sayfamızı ziyaret edin.

IELTS sınavına hazırlanmak için yardıma ihtiyacınız varsa, sınav katılımcıları için ücretsiz IELTS web seminerlerinden birine kaydolun.

Online seminerin kaydını izleyin: