IELTS'e hazırlanıyorsanız ya da sınava girmeyi düşünüyorsanız , size yardımcı olabiliriz. Ücretsiz "IELTS'te Başarı için Online Seminer"imize katılın, sınavın genel içeriğinin yanı sıra; Dinleme (Listening), Okuma (Reading), Yazma (Writing) ve Konuşma (Speaking) başlıklı dört sınav aşamasının her biri ile ilgili olarak detaylı bilgi alın. İngilizce olarak gerçekleşecek webinarımız ortalama 90 dakika sürüyor. Ayrıca seminer süresince, IELTS eğitmenimize sorularınızı doğrudan sorabileceksiniz. Kayıt olduktan sonra, seminere katılamadığınız durumda; size webinar kaydının olduğu bir link de gönderiyoruz.

NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

Öncelikle online seminerlerimizde ilk gelene ilk hizmet esası uygulanacaktır. Sınırlı katılım sayımız nedeniyle, mümkün olan en erken sürede kayıt olmanızı öneriyoruz. Kayıt yaptırdıktan sonra, online seminerimize nasıl katılacağınızı içeren bilgiler e-posta ile size iletilecek. Ayrıca seminerden bir gün önce size hatırlatma maili de göndereceğiz. IELTS sınavı veya seminerimizle ilgili diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YAKLAŞAN SEMINER

TARIH

KONU

31 Ekim | 18.00 Success in IELTS

EĞİTMEN HAKKINDA

Sevil AKIN, Londra'daki universite eğitimi sırasında gönüllü öğretmen olarak başladığı öğretmenlik mesleğine; üniversite eğitiminin sonrasında da, Prag ve Paris'te öğretmenlik formasyonu eğitimlerini tamamlayarak devam etmiştir.

2004 yılından bu yana Çek Cumhuriyeti, Fransa, Kuveyt, Tayland ve Türkiye'de öğretmenlik yapmıştır. Birçok farklı eğitim kurumunda öğretmen ve öğrencileri eğitmiştir.  2013 yılından bu yana British Council ile birlikte calışmaktadır. British Council çatısı altında 25 IELTS web semineri vererek, yaklaşık 1500’den fazla IELTS adayına sınavla ilgili konularda eğitim desteği sağlamıştır.