IELTS'e girmeyi planlıyor ve yüksek kaliteli öğrenme materyalleri kullanarak istediğiniz zaman ve istediğiniz ortamda çalışma esnekliğine sahip olmak istiyorsanız ücretsiz IELTS hazırlık uygulamamızı indirin.

IELTS HAZIRLIK UYGULAMASI

Bir yandan sınavın Dinleme ve Konuşma bölümlerine odaklanırken diğer yandan da uygulama sayesinde kelime dağarcığınızı geliştirecek, dilbilgisi çalışacak ve sınav gününde yapmanız gereken şeyleri öğreneceksiniz. Dilbilgisi alıştırmaları, uygulamalı Dinleme ve Konuşma sınavları yaparak ve IELTS Konuşma pasajları izleyerek bilginizi test edebileceksiniz.

IELTS Hazırlık Uygulamamız gelişiminizi takip eder ve ihtiyacınız olan puanı almak için hazır olup olmadığınızı saptayabilmeniz için IELTS değerlendirme kriterlerini açıklar.

Uygulamayı indirmek için: iOS | Android

IELTS WORD POWER

Kelime dağarcığınızı test edecek 100'ü aşkın soruyla bu uygulama İngilizcenizi geliştirmenize ve kendinizi IELTS'e hazır hissetmenize yardımcı olacak. Bilimden teknolojiye, çalışma hayatından iş dünyasına kadar 11 farklı kategorideki sorulara yanıt verebileceksiniz.

Uygulamayı indirmek için: iOS | Android

IELTS 1001 WAYS

IELTS 1001 ways, tüm dünyadaki İngilizce aksanlarını öğrenmenize olanak tanıyan eğlenceli ve öğretici bir uygulamadır. Tek yapmanız gereken, her birinde bir kişinin konuştuğu videoları izleyip videodaki kişinin nereli olduğunu tahmin etmek. Dinleme becerinizi test edip aksan uzmanı olun! 

«İngilizce konuşmanın 1001 yolu var» dediğiniz beş saniyelik bir video çekerek siz de bu uygulamanın bir parçası olabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için: iOS | Android