Değerlendirme ihtiyaçlarınız için Aptis'i tercih edin

Aptis, sınav görevlilerimiz tarafından güvenilir bir şekilde puanlanan ve hızlı sonuçlar sağlayan bilgisayar tabanlı bir testtir.

Tüm dünyada 85'in üzerinde ülkede üniversiteler, okullar ve kamu kurumları dahil pek çok organizasyon Aptis'i tercih ediyor. Aynı zamanda, dünyanın dört bir yanındaki bakanlıklar, eğitim kurumları ve bölgesel yönetimler tarafından İngilizce yeterliliğinin geçerli bir kanıtı olarak kabul edilmektedir.

Hangi becerileri test edeceğinizi siz belirleyin

İhtiyaçlarınıza göre, dört dil becerisinden (konuşma, yazma, dinleme ve okuma) birini veya birkaçını test etmeyi tercih edebilirsiniz. Her test, zorunlu bir dilbilgisi ve kelime bilgisi modülü içerir. 

Testin ne zaman, nerede ve nasıl gerçekleşeceğini siz belirleyin

Aptis, testin tarihini, saatini ve yerini seçmenize olanak tanıyan esnek bir sisteme sahiptir.

Aptis, beceri seviyelerinden bağımsız olarak, farklı lokasyonlardaki büyük aday grupları ile kullanılabilen ölçeklenebilir bir test aracıdır. Tüm süreci organizasyonunuzda kendiniz yürütebilir veya sürecin yönetimini uzman ekibimize bırakıp zaman kazanabilirsiniz. 

Ayrıca, özel ihtiyaçları olan adaylar için Braille alfabesi, büyük yazı tipi, özel zamanlama, kağıt kalemle klasik sınav gibi düzenlemeler yapılabilir.

Sadece 48 saat içinde doğru ve güvenilir sonuçlar alın

Konuşma ve yazma bölümleri, tam güvence ve kontrol standartları altında, eğitimli sınav görevlilerinden oluşan ekibimiz tarafından 48 saat içinde objektif olarak puanlanır.

Aptis'in okuma, dinleme, dil bilgisi ve kelime bilgisi bölümleri sistemde otomatik olarak puanlanır.

Bilinçli kararlar verin

Aptis, adayların gerçek hayatta karşılaşacağı türden durumlarda İngilizce iletişim kurma becerilerini test ederek size dil yetenekleriyle ilgili yararlı tahminler sunar. 

Test sonuçları, her bir dil becerisi için bireysel raporlar ve grup raporları şeklinde CEFR ile eşleştirilerek verilir. Böylece size, her adayın dil profili, güçlü ve zayıf yönleri ve diğer adaylar arasındaki sıralaması hakkında genel bir bakış sunar. Ayrıca, adayların performansını analiz etmenize ve projelerinizin başarısını değerlendirmenize olanak tanır.

Dil testinde yüksek kaliteyi garantileyin

Dil projeleriniz için uzmanlığımıza ve kalite güvence süreçlerimize güvenebilirsiniz. Aptis'in tasarımı, geliştirilmesi ve puanlaması kapsamlı ve devam eden araştırmalara dayanmaktadır. Testte yer alan tüm sorular denenir, analiz edilir ve yalnızca şartları karşılayan sorular canlı testlere dahil edilir.

Kendinizde güvenilir bir ortak seçin

Dil testleri geliştirme ve uygulama konusunda 80 yılı aşan bir deneyime sahibiz.

Dünya genelinde 100'ü aşkın ülkeye yayılan global ağımız sayesinde her ölçekte en yüksek güvenlik standartlarını karşılayan test hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Dış bağlantılar