Are you a business

EKİBİNİZİN İNGİLİZCE SEVİYESİNİN İŞLETMENİZİN İHTİYAÇLARINA UYGUN OLDUĞUNU NASIL ANLARSINIZ?

Aptis çalışanlarınızın ve çalışan adaylarınızın İngilizce dil seviyelerini doğru bir şekilde belirlemenizi sağlar.

Bu sayede:

  • doğru kişileri işe almanız ve terfi ettirmeniz,
  • eğitim yatırımlarınızı en büyük dönüşü sağlayacak alanlara odaklamanız,
  • çalışanlarınızın İngilizce becerilerini, güçlü ve zayıf yönlerini tespit etmeniz kolaylaşır.

NEDEN APTIS?

  • Aptis’in sizin belirleyeceğiniz yer ve zamanda kolayca uygulanması planlamayı kolaylaştırır.
  • Aptis; gramer ve kelime bilgisi temeli üzerine, okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini değerlendirmek üzere yapılandırılmıştır.
  • Yalnızca kendi işletmenizin ihtiyacına uygun bölümleri seçebilirsiniz.
  • Tablet, bilgisayar ve kağıt-kalem formatında uygulanabilen Aptis’in pek çok farklı ortamda kullanıma uygun yapısı son derece esnektir.
  • A1 ile C arası İngilizce seviyelerini ölçen Aptis, İngilizcesi gelişmiş ve zayıf kişileri aynı sınavda ve aynı zamanda, doğru bir biçimde değerlendirmenize olanak sağlar.

HANGİ İŞLETMELER APTIS KULLANIYOR?

DÜNYANIN ÖNDE GELEN İK ÇÖZÜM SAĞLAYICISI ADECCO GLOBAL’İN BİR KOLU OLAN ADECCO POLONYA

Adecco, EMEA bölgesinden dış müşterilerle doğrudan iletişime geçerek hizmet taleplerini almaktan sorumlu olan ve 11 dilde hizmet veren Karşılama Merkezi çalışanlarının İngilizce dil seviyelerini ölçmek için Aptis’ten yararlandı. 

FİNANS VE LEASİNG SEKTÖRÜNE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ HİZMETLERİ SUNAN ULUSLARARASI ŞİRKET NETSOL TECHNOLOGIES INC. PAKİSTAN

NetSol; bünyesindeki farklı pozisyonlarda İngilizce dil seviyelerini ölçüp, çalışanların görev yaptıkları pozisyonun gerektirdiği İngilizce düzeyine ulaşmaları için ihtiyaç duyulan eğitim gereksinimlerini belirlemek amacıyla Aptis’e başvurdu. NetSol ayrıca, işe alım süreçlerinin verimliliğini arttırmak için de Aptis’ten yararlandı.

GlaxoSmithKline Pakistan Limited

İlaç ve ecza sektörünün önde gelen şirketlerinden GlaxoSmithKline Pakistan Limited, farklı iş rollerindeki dil gereksinimlerini belirlemek ve terfi kriterleri oluşturmak için satış müdürlerinin İngilizce seviyelerini ölçmeye gereksinim duydu. British Council Pakistan ile işbirliği içerisinde Aptis’i yıllık çalışan değerlendirme sistemine entegre eden GSKP’de, saha satış personelinin dil becerilerini belgelemek ve terfi almaya hak kazanmak için Aptis sınavına girmeleri gerekiyor.

KPMG, Mısır

Dünyanın en büyük profesyonel hizmet şirketlerinden biri olan ve Dört Büyük denetim firmasından biri sayılan KPMG, mevcut ve potansiyel çalışanlarının İngilizce dil seviyelerini ölçmek için Aptis’ten yararlandı. Aptis sayesinde şirket, eğitime ihtiyaç duyan veya şirket içerisinde farklı bir pozisyonda görev almaya uygun çalışanları belirleme fırsatı yakaladı.

CIMMYT (Uluslararası Mısır ve Buğday Geliştirme Merkezi), Hindistan, Bangladeş ve Meksika

CIMMYT yeni eleman işe alım sürecinde ve mevcut çalışanların gelişimlerini takip etmek amacıyla Aptis’ten yararlandı. Hindistan, Meksika ve Bangladeş’te yeni ve mevcut çalışanların dil seviyelerini Aptis’le ölçen firma; önümüzdeki aylarda Kenya, Etiyopya, Nepal, Afganistan ve Pakistan’da da işe alım ve değerlendirme süreçlerinde Aptis’ten yararlanacak.

Worley Parsons, Umman Oman

Umman’da faaliyet gösteren bir doğal kaynak ve enerji şirketi olan Worley Parsons, mühendislik ve satın alım alanlarındaki tecrübesiyle çeşitli danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Şirket, işe alım sürecinde adayların İngilizce dil becerilerini sınamak amacıyla Aptis’ten yararlandı.