Aptis ile, personelinizin iş hedeflerini gerçekleştirmesi ve şirketin büyümesine katkıda bulunması için gereken İngilizce seviyesine ulaşmasına yardımcı olun.

 Aptis kullanım alanları;

  •  İşe alım ve terfi süreçlerinde doğru kişiyi seçmek
  •  İngilizce dil becerilerindeki eksiklikleri tespit etmek
  •  doğru alanlara odaklanarak eğitimleri optimize etmek.

İş yerinde yüksek performansı garantileyin

Aptis, gerçek hayatta karşılaşılabilecek durumlarda İngilizce iletişim kurmak için gereken becerileri test eder. Personelinizin ortaklarınız, uluslararası paydaşlarınız ve müşterilerinizle etkili ve güven duygusuyla iletişim kurmasını sağlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Şirketinizin itibarını yükseltin

Aptis, şirketinizin hedeflerine ulaşması ve önemli paydaşlar nezdinde itibarınızı güçlendirmek için İngilizce dil yeterliliğinizi geliştirmenize yardımcı olur. Aptis, akademik araştırmalar ve kapsamlı kalite güvence sistemleriyle desteklenmektedir. Size son derece doğru ve güvenilir sonuçlar sağlayarak, yetersiz İngilizce becerisinden kaynaklanabilecek itibar risklerini en aza indirmenize yardımcı olur.

İşe alım ve eğitim süreçlerinizi optimize edin

Aptis, talep edilen yerde, tarihte ve saatte gerçekleştirilebilir. Tüm süreci kendiniz yönetebilirsiniz veya bunu sizin adınıza bizler yapabiliriz. Aptis ile yalnızca organizasyonunuz özelinde gerekli olan becerileri test edebilirsiniz, böylece test sürecinizi optimize edebilir ve işiniz açısından net bir fayda sağlayabilirsiniz.

Bilinçli kararlar verin

Aptis, adayların gerçek hayatta karşılaşacakları türden durumlarda iletişim kurma becerilerini test etmek üzere tasarlanmıştır. Konuşma ve yazma dahil tüm dil becerileri için size yalnızca 48 saat içinde doğru sonuçlar sağlar.

CEFR ile eşleştirilmiş bireysel raporlar ve grup raporları alırsınız. Bu, adaylar arasında sonuçları karşılaştırmanızı, bireysel eğitim ihtiyaçlarını belirlemenizi ve performansı analiz etmenizi kolaylaştırır. Böylece, işe alım, geliştirme ve eğitim konularında bilinçli kararlar verebilirsiniz.